Pe.Tr Odesláno 26. červenec 2009 Autor Odesláno 26. červenec 2009 pár videi z šebe http://www.stream.cz/video/11/333431-406-sebe http://www.stream.cz/video/11/333434-pe-tr-vs-prema http://www.stream.cz/video/11/333432-pe-tr-vs-takua Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. červenec 2009 Autor Odesláno 26. červenec 2009 někomu sem radil zkratku přes Kunětickou Horu na Šebetov , tady je jeden z důvodu proč http://www.stream.cz/video/11/333435-kuneticka-hora-1 http://www.stream.cz/video/11/333436-kuneticka-hora-2 Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. červenec 2009 Autor Odesláno 26. červenec 2009 a ještě jedno video z Šebetova - slalom na letišti http://www.stream.cz/video/11/333439-pe-tr-slalom-sebetov Citovat
OK406 Odesláno 26. červenec 2009 Odesláno 26. červenec 2009 Původně zaslal: Pe.Tr a ještě jedno video z Šebetova - slalom na letišti http://www.stream.cz/video/11/333439-pe-tr-slalom-sebetov Pěkná jízda a i zvuk 406 je zajímavý. Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. červenec 2009 Autor Odesláno 26. červenec 2009 díky , skončil jsem druhej o desetinu vteřiny za Koudakem , kdo nevi tak ten jezdí s 309 1,6 .gti [upravil dne 26/7/09 Pe.Tr] Citovat
čakom Odesláno 27. červenec 2009 Odesláno 27. červenec 2009 Původně zaslal: BoneDaddy No je to pěkně dole. ještě by to chtělo o kousek:aut Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. červenec 2009 Autor Odesláno 27. červenec 2009 čakome ja v tom na rozdil od tebe vozím děti Citovat
čakom Odesláno 27. červenec 2009 Odesláno 27. červenec 2009 no pravě. kdyby si to měl ještě níž tak by se jim lip nastupovalo;) koukám že budeš dávat taky kotouče 283. to jsem rozjel novou vlnu uprav na 1,8:D [upravil dne 27.7.2009 čakom] Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. červenec 2009 Autor Odesláno 27. červenec 2009 von ten kotouč tak nějak za tim nabojem kola neni vidět ale bubinek si necham , ten brzdi jak ďas Citovat
čakom Odesláno 27. červenec 2009 Odesláno 27. červenec 2009 to děláš kvůli vzhledu? [upravil dne 27.7.2009 čakom] Citovat
309GT Odesláno 27. červenec 2009 Odesláno 27. červenec 2009 Původně zaslal: čakom no pravě. kdyby si to měl ještě níž tak by se jim lip nastupovalo;)[upravil dne 27.7.2009 čakom] Pe.tr : pěkný auto! Citovat
čakom Odesláno 27. červenec 2009 Odesláno 27. červenec 2009 tak to jo. ale o tom nastupování pro děti bys měl popřemýšlet:roll Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. červenec 2009 Odesláno 30. červenec 2009 vypada to fanfarove, jak to delas, ze mas porad cisty laufy? S tim snizenim me s****te, zase se mnou bude doma k nevydrzeni Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. červenec 2009 Autor Odesláno 30. červenec 2009 Jirko furt leštim tim to bude:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. červenec 2009 Autor Odesláno 30. červenec 2009 tak dnes přidána další kabeláž a krabička, jupííííí. Jinak je až s podivem jak se mě po dnešku zlehčila noha Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. červenec 2009 Autor Odesláno 30. červenec 2009 ...by Ferry. za což mu moooc děkuju. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.