domikra Odesláno 11. květen 2008 Odesláno 11. květen 2008 tak jsem se konečně dostal k výrobě a montáží Citovat
Stifler Odesláno 11. květen 2008 Odesláno 11. květen 2008 Koukám a nic nevidim...budou fotky??? Citovat
domikra Odesláno 11. květen 2008 Autor Odesláno 11. květen 2008 [upravil dne 11/5/08 domikra] [upravil dne 13/5/08 domikra] Citovat
domikra Odesláno 11. květen 2008 Autor Odesláno 11. květen 2008 jj.mám to pořád velké nebo neznámí formát Citovat
Stifler Odesláno 11. květen 2008 Odesláno 11. květen 2008 No, uploaduj to na net ve formátu třeba .jpg nebo .jpeg nebo .png nebo .bmp, hlavně ať nemá ta fotka 2 MB, ale spíš do 100 kB a rozměry maximálně do 800 x 600 pix. Citovat
domikra Odesláno 11. květen 2008 Autor Odesláno 11. květen 2008 [upravil dne 11/5/08 domikra] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 12. květen 2008 Odesláno 12. květen 2008 :potlesk:potlesk Pekne pekne, a co ako to ide ? Citovat
pastorek Odesláno 12. květen 2008 Odesláno 12. květen 2008 Na pohľad pekné. Trochu mi unikol účel, ale to nevadí. .... nemalo by byť medzi filtrom a motorom pružné uloženie? Citovat
BUTCHER306TD Odesláno 12. květen 2008 Odesláno 12. květen 2008 zdravím, hodím sem muj filtr, je to delane narychlo... jeste tam musim dat tepelne odstineni... Citovat
domikra Odesláno 12. květen 2008 Autor Odesláno 12. květen 2008 Původně zaslal: pastorek Na pohľad pekné. Trochu mi unikol účel, ale to nevadí. .... nemalo by byť medzi filtrom a motorom pružné uloženie? ahoj,ten filtr je upevněn na motoru,takže je jeho součastí Citovat
domikra Odesláno 12. květen 2008 Autor Odesláno 12. květen 2008 Původně zaslal: Lubk0 :potlesk:potlesk Pekne pekne, a co ako to ide ? ide to lepšie do otáčok,jeto také plynulejšie a nedusí sa to pri zošliapnutí plynu a pri zaraďovaní ríchlosti to tak netrhá. Citovat
pastorek Odesláno 12. květen 2008 Odesláno 12. květen 2008 Původně zaslal: domikra Původně zaslal: pastorek Na pohľad pekné. Trochu mi unikol účel, ale to nevadí. .... nemalo by byť medzi filtrom a motorom pružné uloženie? ahoj,ten filtr je upevněn na motoru,takže je jeho součastí Tak potom načo je tam tá chromová rúra, vpredu rozšírená. To píšem o tých prvých obrázkoch cez odkazy. Vyzeralo to že je to sanie so športovým filtrom v tom rozšírení. Na tom vloženom zase neviem prečo tam máš dva filtre. Ten malý je športový s malým odporom sania ( ak sa mýlim, oprav ma) a za ním normálny. Prepáč mi tie otázky, ale evidentne sa jedná o nejaký tuning. V tom som mimo, preto sa pýtam. [upravil dne 12/5/08 pastorek] Citovat
domikra Odesláno 12. květen 2008 Autor Odesláno 12. květen 2008 Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: domikra Původně zaslal: pastorek Na pohľad pekné. Trochu mi unikol účel, ale to nevadí. .... nemalo by byť medzi filtrom a motorom pružné uloženie? ahoj,ten filtr je upevněn na motoru,takže je jeho součastí Tak potom načo je tam tá chromová rúra, vpredu rozšírená. To píšem o tých prvých obrázkoch cez odkazy. Vyzeralo to že je to sanie so športovým filtrom v tom rozšírení. Na tom vloženom zase neviem prečo tam máš dva filtre. Ten malý je športový s malým odporom sania ( ak sa mýlim, oprav ma) a za ním normálny. Prepáč mi tie otázky, ale evidentne sa jedná o nejaký tuning. V tom som mimo, preto sa pýtam. [upravil dne 12/5/08 pastorek] ahoj,ta rúra neni chromová ale nerez a to rozšírene v predu je filter a je tam iba jeden,neviem kde vydíš ten druhý,to červené u motoru je spoj. Citovat
domikra Odesláno 12. květen 2008 Autor Odesláno 12. květen 2008 Původně zaslal: BUTCHER306TD zdravím, hodím sem muj filtr, je to delane narychlo... jeste tam musim dat tepelne odstineni... pěkně vyřešené,na to že ja tam tak malo místa,ta roura je co za material? Citovat
pastorek Odesláno 12. květen 2008 Odesláno 12. květen 2008 Původně zaslal: domikra Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: domikra Původně zaslal: pastorek Na pohľad pekné. Trochu mi unikol účel, ale to nevadí. .... nemalo by byť medzi filtrom a motorom pružné uloženie? ahoj,ten filtr je upevněn na motoru,takže je jeho součastí Tak potom načo je tam tá chromová rúra, vpredu rozšírená. To píšem o tých prvých obrázkoch cez odkazy. Vyzeralo to že je to sanie so športovým filtrom v tom rozšírení. Na tom vloženom zase neviem prečo tam máš dva filtre. Ten malý je športový s malým odporom sania ( ak sa mýlim, oprav ma) a za ním normálny. Prepáč mi tie otázky, ale evidentne sa jedná o nejaký tuning. V tom som mimo, preto sa pýtam. [upravil dne 12/5/08 pastorek] ahoj,ta rúra neni chromová ale nerez a to rozšírene v predu je filter a je tam iba jeden,neviem kde vydíš ten druhý,to červené u motoru je spoj. Teraz som si všimol že ten obrázok s dvomi filrami si nevložil ty. Tá otázka mala patriť niekomu inému. Prepáč, pomýlil som to. Citovat
BUTCHER306TD Odesláno 13. květen 2008 Odesláno 13. květen 2008 Původně zaslal: domikra Původně zaslal: BUTCHER306TD zdravím, hodím sem muj filtr, je to delane narychlo... jeste tam musim dat tepelne odstineni... pěkně vyřešené,na to že ja tam tak malo místa,ta roura je co za material? myslis ta roura, na ktery drzi ten filtr? no to je original trubka od filtru k turbu.. jen v pravem miste uriznuta... a do ni napasovany kousek zelezne trubky a na ni filtr... Citovat
domikra Odesláno 13. květen 2008 Autor Odesláno 13. květen 2008 pastorek:to neva to jsou malé věci [upravil dne 13/5/08 domikra] Citovat
domikra Odesláno 28. květen 2008 Autor Odesláno 28. květen 2008 pokud by měl někdo zájem,tak mám jedno to potrubí uděláné navíc,přípojení a filtr by jste si museli řešit sami. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.