Marcel505 Odesláno 15. duben 2008 Odesláno 15. duben 2008 V dnešním deníku metro: http://www.metro.cz/automoto/vcemsevozilipapalasi Citovat
MirasCC Odesláno 15. duben 2008 Odesláno 15. duben 2008 Zajímavé... Zdá se mi to, nebo ten mechanizmus skládací střechy opravdu pochází z 206CC? Rozměrově by to odpovídalo :D Citovat
Zila Odesláno 15. duben 2008 Odesláno 15. duben 2008 ked budem vela papat tak take auto tato kupi Citovat
martin1 Odesláno 15. duben 2008 Odesláno 15. duben 2008 Tady je video http://www.youtube.com/watch?v=pMHZj41cYu0 Citovat
adraj Odesláno 16. duben 2008 Odesláno 16. duben 2008 Peugeot je to nádhernej:super,ale ten starej Citroen není taky vůbec k zahození Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.