Vvitty Odesláno 13. duben 2008 Autor Odesláno 13. duben 2008 2marlin: nezapomen na cigara a POSTOVNI ZNAMKU Citovat
Marlin Odesláno 13. duben 2008 Odesláno 13. duben 2008 Původně zaslal: Vvitty 2marlin: nezapomen na cigara a POSTOVNI ZNAMKU cozeto? Ja nesmim zapomenout namontovat na auto snorchl.... Citovat
Berkoff Odesláno 13. duben 2008 Odesláno 13. duben 2008 Původně zaslal: Marlin Co je to ten KPZ? Krabicka poslední záchrany svíčka, pár zápalek a škrtátko zabalená kostka lihu kousek březové kůry k zapálení ohně – velikost sami určete pokusy kousek papíru (ne velikost A64) pisátko – nejlépe obyčejná tužka, lze s ní psát téměř na cokoliv a nerozpijí se kousek křídy (značení cesty) jehla a nitě (min. černá a bílá) špendlíky zavírací a obyčejné knoflíky (tři různé velikosti - od kalhot, od košile, olivka) alespoň 2 polštářkové náplasti (raději více, raději větší) žiletka 2-3 různě velké hřebíky několik napínáčků kus slabého drátu a provázku (nejen k navazování známostí) gumičky 50 Kč bankovku a několik mincí na telefon poštovní známka na dopis a na pohled náhradní žárovička do vaší baterky lísteček s tísňovými telefonními čísly přilepený na vnitřní straně víčka (menším dětem též vlastní adresu a telefonní čísla na rodiče) Citovat
Vvitty Odesláno 14. duben 2008 Autor Odesláno 14. duben 2008 sakra zadnej rum i kdyz je fakt, ze ten je nutno sverit bernardynovi, kdo by se s tim tahal Citovat
MichalTalbot Odesláno 22. duben 2008 Odesláno 22. duben 2008 Jj KPZ akorát to není socialisticko-pionýrská záležitost, ale vynález ještě mnohem starší. Myslím, že s tím přišli skauti ještě před 2.sv.v. Citovat
mora Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 Ahojky.nebojte se.na seci v sobotu dopoledne funguji normalne vsechny kramy (asi dohromady 7;) ) a jinak tam ma otevreno vecerka od rana do 8 do vecera kazdy den a je docela slusne zasobena.mam tam chatu tak to vim.a hospudek a peknych tam je taky par ale jsou trosku dal od kempu.a dobre ta i vari.a za prehradou je hotel jezerka kde je i bowling vnitrni bazen sauna virivka a tak.fakt tam je docela dobry vyziti akorat mesto ted zrusilo vyhlasenou diskoteku a nikdo nevi proc. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.