martun Odesláno 30. březen 2008 Odesláno 30. březen 2008 Zdarvím všechny, mám jeden menší problém nevím jak správně mají být nahuštěné R15 195/50 u Peugeota 1.4 XN (r.v. 94). Díky za rady! [upravil dne 30.3.2008 martun] Citovat
Přema Odesláno 30. březen 2008 Odesláno 30. březen 2008 Původně zaslal: martun Zdarvím všechny, mám jeden menší problém nevím jak správně mají být nahuštěné R15 195/50 u Peugeota 1.4 (r.v. 94). Díky za rady! Chtělo by to vědet model auta a vše by mělo být na slopku dveří u ridiče napsáno........ Citovat
PeterG Odesláno 30. březen 2008 Odesláno 30. březen 2008 na 1.4 su to dost divoke pneu. mal som take iste na 1.6 hustil som to na 2,4. bolo to trochu prehustene, ale auto chodilo pekne lahucko, dobre zrychlovalo, brzdilo to tiez dobre. ked chces normal, tak 2,2 Citovat
Medion Odesláno 30. březen 2008 Odesláno 30. březen 2008 mě na 306tku řekli že si mám foukat přední i zadní (195/50 R15) na nějakejch 2,3-2,4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.