Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BRZDY-Pomuze mi nekdo?


trollik

Recommended Posts

Větší věci jako dveře apod nemám u sebe, alébrž v Kralupech. Je třeba zavolat a dohodnout se předem, v úvahu připadá tak nějak víkend.

Orientační cena je litr/dveře, podle toho jak vypadaj, ona je to taková ničemná věc, spíš pro zlost...

Je to starej či novej model, combi či sedan?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak on ti brnkne bude se jmenovat Prokes.predbezne nemas tmave modre modre barvy?Kdyztak nevadi.Jen netuknute.i ten blatnik.Kostku se mi snad podarilo sehnat starsi z 1.9GRI 92r.v. o d jednoho kluka,coz me napadlo,kdyz jsem ho ted videl na obede,ze ma tuhle piclou rozebranou na zahrade. Ma to 80000,-najeto tak snad bude OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dveře jsou v nějaké tmavě šedé metalíze.

Jak z peřinky rozhodně nebudou, jak se vyndají a někde opřou, případně párkrát přendají, tak nějaký šrám utrží. Jak jsem říkal, to je věc spíš pro zlost než k užitku, máme je schované víceméně spíš pro sebe - kdyby náhodou něco. Je třeba se na ně prostě podívat, a rozhodnout beru - neberu, víc k tomu nelze asi dodat... Ostatně, kdyby Hics nezajistil tu stodolu v Kralupech, dávno bych je vyházel do sběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie mel pravdu.Hadice.Jen mi neni jasne,jakto,ze kdyz jsem povolil odvzdusnovak mi kaply ven 3 kapky jen tak pomalicku.Tak jsem to vzdy zatahl.A tlak jsem myslel,ze tam neni.Tak uz jsem nevedel co a zkusil jsem prostouchnout hadici k valecku dratem.Ovsem nenatlakovane.Byla ok.Tak jsem opet zabrzdil.A opet se to kouslo.Tak uz jsem se jal rozdelavat opet cely valecek pryc a bylo to zakously,tak jsem zacal odpojovat hadici do valecku od potrubi(na konzolce)a ejhle.Po povoleni trubicky to najednou vystriklo!A desticky se uvolnily!Takze natlakovano!Hadici z valecku to slo zpet,tak to musi byt jedine na trase k hl.valci a tam je hadicka jen jedna nad zadni napravou v jakesi pruzine.Predpokladam,ze ten problem bude tam.Uz jsem chtel renovaci celeho trmenu u Auto Dito (HB) za 2800.A tak me potesilo,ze toho neni treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...