robozv Odesláno 27. březen 2008 Odesláno 27. březen 2008 na nase Slovenske cesty 15\" su akurat a medzi 15\" a 16\" myslym rozdiel nespoznas a 17\" je podla mna uz moc auto bude trpiet ked budes pocitat diery na ceste Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. březen 2008 Odesláno 27. březen 2008 Původně zaslal: Creams Rial znám http://www.elektrony.cz/?&volba=Elektrony&kolo=Rial tady máš kompletní nabídku osobně bych volil na 207 17\" http://www.elektrony.cz/images/elektrony/rial-porto-big.jpg jo, dej tam treba 18\" at pak brzdove kotouce a celkove auto vypada pekne, kola jako krava a brzdy od trikolky, bez ohledu na vahu :-) Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. březen 2008 Odesláno 27. březen 2008 jinak souhlas se stifflerem :-) Citovat
aqwaster Odesláno 15. duben 2008 Odesláno 15. duben 2008 Nevíte jak jsou na tom disky RIAL se zápisem do TP? Citovat
raydowe Odesláno 1. květen 2008 Autor Odesláno 1. květen 2008 inac tie disky co som ukazoval vysie padli, uz sa nevyrabaju udajne. jedine co sa daju zohnat v kratkom casu su tieto. silou mocou som sa snazil mat \"neobycajne\" disky a nakoniec budem mat asi tie najobycanejsie.)) ale uz to neriesim, uz chcem aby nejake boli. Citovat
Stifler Odesláno 1. květen 2008 Odesláno 1. květen 2008 Původně zaslal: raydowe inac tie disky co som ukazoval vysie padli, uz sa nevyrabaju udajne. jedine co sa daju zohnat v kratkom casu su tieto. silou mocou som sa snazil mat \"neobycajne\" disky a nakoniec budem mat asi tie najobycanejsie.)) ale uz to neriesim, uz chcem aby nejake boli. To jsou ty, co tady ukazoval na ilustračnim obrázku chuck11 a podle mě tomu autu budou slušet. Nemá cenu hodnotit kola, dokud je neuvidíš na autě. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 2. květen 2008 Odesláno 2. květen 2008 Jako tieto su spravna volba, tie predtym mi pripadali na tom aute strasneeee fuj... Tieto su v pohode... Zase ked vyberes nove gumy, stare mozes bez problemov predat... Sice nieco budes muset doplatit, ale myslim ze by sa to oplatilo. 16 ky a vyssie. Stare gumy na inzerat predas, nieco doplatis. Ked ani za svet nie tak ber tie 15 ky co tam mas posledne... SU pekne Citovat
raydowe Odesláno 13. květen 2008 Autor Odesláno 13. květen 2008 tak tie posledne su uz konecne na aute. Nakoniec musim s vami asi suhlasit ze vyzeraju na aute lepsie ako tie prve, co som sem daval (aj ked ako by vyzerali na aute uz sa nedozviem:)) takze vdaka vsetkym za ich nazor, ktory aj ked sa to mozno nezda, pohol pri vybere. dik moc. jo a teda par fotiek stastneho levicata , [upravil dne 13.5.2008 raydowe] Citovat
robozv Odesláno 13. květen 2008 Odesláno 13. květen 2008 myslim ze si sa rozhodol dobre pacia sa mi Citovat
raydowe Odesláno 13. květen 2008 Autor Odesláno 13. květen 2008 wow, tak to som necakal ze ich uvidim niekedy na 207ke.. no vobec to neni spatne . ten bubon vzadu si dal striekat? [upravil dne 13.5.2008 raydowe] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.