martun Odesláno 23. březen 2008 Odesláno 23. březen 2008 Nevíte kde najdu toto relé u Peugeota 306 1.4 XN (r.v.94) ? Díky Citovat
virnik Odesláno 23. březen 2008 Odesláno 23. březen 2008 ja mam ročník 2000 a tam ziadne rele neni asi preto že má už H7 Citovat
virnik Odesláno 23. březen 2008 Odesláno 23. březen 2008 ale ak su tam tak budú pri baterke alebo pod volantom pri poistkach Citovat
martun Odesláno 23. březen 2008 Autor Odesláno 23. březen 2008 Zde jsem udělal fotky. Nevím jaké by to mohlo být to relé. Díky Citovat
oddie Odesláno 23. březen 2008 Odesláno 23. březen 2008 Původně zaslal: martun Nevíte kde najdu toto relé u Peugeota 306 1.4 XN (r.v.94) ? Díky Nikde. Citovat
virnik Odesláno 23. březen 2008 Odesláno 23. březen 2008 pežoty citroeny sa mi zda že nemali rele na svetla jedine rele na predne hmlovky vsetko sa ovladalo v pače u volantu novšie mali zpnute dialkove aj stretacačky naraz pretoze majú H7 a staršie modely to prepinalo priamo v pačke zapinaju sa tam parkovačky aj stetavačky s i s dialkovími svetlami takže rele tam neni potrebne ako u iních vozov ktore maju zapínanie svetiel inde a dialkove pri volante Citovat
Cyberfly Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Zdravim, Napis nam ako si to vyriesil. Citovat
martun Odesláno 24. březen 2008 Autor Odesláno 24. březen 2008 Původně zaslal: Cyberfly Zdravim, Napis nam ako si to vyriesil. Našel hjsem někde v pokoji Nové žárovky H4 a jednu připojil jen tak z prdele a začala svítí. A po vrácení starých H4 svítili obě dvě. Ted akorát furt bádám nad těmi zpátečkovémi světli. :myslim A do servisu se mi to nechce sakra dávat nemám nato jsem student! :( Citovat
Guest servisman Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 o těch zpětných světlech se už napsalo dostatek věcí.Musíš míti klíček v 2 poloze,aby ti svítily.Zkusil bych zdali ti spíná spínač zpátečky ,ale to ti už radily Citovat
martun Odesláno 26. březen 2008 Autor Odesláno 26. březen 2008 opět vás zdravím, mám zase stejný problém. Ale docela dobré je , že když vyndám obě žárovky H4 a změřím konektor na žárovky H4 tam tam proud jde a po připojení jedné žárovky H4 na jednu patici už žádný proud na druhé patici nenaměřím, Divné že ...?:myslim:myslim:myslim Citovat
Burjar Odesláno 27. březen 2008 Odesláno 27. březen 2008 Nic divného to není, asi máš někde špatný kontakt ( zaoxydované konektory atd. ), tím vzniká přechodový odpor který propustí jen malý proud, pokud připojíš měřák a měříš napětí tak ti to ukáže plné napětí okolo 12V protože měřák má minimální odběr proudu který proteče i místem špatného kontaktu, pokud připojíš žárovku která má značný odběr špatný kontakt tak velký proud nepropustí a spadne napětí. Musíš hledat kde je chyba, nejlepší použít zkoušečku ze silné žárovky ( ne z malé do kontrolky, která má minimální odběr ) a jet po spojích na vedení - pojistky, přepínače, konektory. Citovat
martun Odesláno 28. březen 2008 Autor Odesláno 28. březen 2008 Původně zaslal: Burjar Nic divného to není, asi máš někde špatný kontakt ( zaoxydované konektory atd. ), tím vzniká přechodový odpor který propustí jen malý proud, pokud připojíš měřák a měříš napětí tak ti to ukáže plné napětí okolo 12V protože měřák má minimální odběr proudu který proteče i místem špatného kontaktu, pokud připojíš žárovku která má značný odběr špatný kontakt tak velký proud nepropustí a spadne napětí. Musíš hledat kde je chyba, nejlepší použít zkoušečku ze silné žárovky ( ne z malé do kontrolky, která má minimální odběr ) a jet po spojích na vedení - pojistky, přepínače, konektory. Já nato ještě zítra mrknu.! Vím, že je to hrozné tak radši jezdíím na dálkové Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.