Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Relé tlumené/dálkové světla


martun

Recommended Posts

pežoty citroeny sa mi zda že nemali rele na svetla jedine rele na predne hmlovky vsetko sa ovladalo v pače u volantu novšie mali zpnute dialkove aj stretacačky naraz pretoze majú H7 a staršie modely to prepinalo priamo v pačke zapinaju sa tam parkovačky aj stetavačky s i s dialkovími svetlami takže rele tam neni potrebne ako u iních vozov ktore maju zapínanie svetiel inde a dialkove pri volante

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cyberfly

Zdravim,

Napis nam ako si to vyriesil.

Našel hjsem někde v pokoji Nové žárovky H4 a jednu připojil jen tak z prdele a začala svítí. A po vrácení starých H4 svítili obě dvě. Ted akorát furt bádám nad těmi zpátečkovémi světli. :myslim:myslim:myslim

A do servisu se mi to nechce sakra dávat nemám nato jsem student! :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

o těch zpětných světlech se už napsalo dostatek věcí.Musíš míti klíček v 2 poloze,aby ti svítily.Zkusil bych zdali ti spíná spínač zpátečky ,ale to ti už radily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opět vás zdravím, mám zase stejný problém. Ale docela dobré je , že když vyndám obě žárovky H4 a změřím konektor na žárovky H4 tam tam proud jde a po připojení jedné žárovky H4 na jednu patici už žádný proud na druhé patici nenaměřím, Divné že ...?:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic divného to není, asi máš někde špatný kontakt ( zaoxydované konektory atd. ), tím vzniká přechodový odpor který propustí jen malý proud, pokud připojíš měřák a měříš napětí tak ti to ukáže plné napětí okolo 12V protože měřák má minimální odběr proudu který proteče i místem špatného kontaktu, pokud připojíš žárovku která má značný odběr špatný kontakt tak velký proud nepropustí a spadne napětí. Musíš hledat kde je chyba, nejlepší použít zkoušečku ze silné žárovky ( ne z malé do kontrolky, která má minimální odběr ) a jet po spojích na vedení - pojistky, přepínače, konektory.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burjar

Nic divného to není, asi máš někde špatný kontakt ( zaoxydované konektory atd. ), tím vzniká přechodový odpor který propustí jen malý proud, pokud připojíš měřák a měříš napětí tak ti to ukáže plné napětí okolo 12V protože měřák má minimální odběr proudu který proteče i místem špatného kontaktu, pokud připojíš žárovku která má značný odběr špatný kontakt tak velký proud nepropustí a spadne napětí. Musíš hledat kde je chyba, nejlepší použít zkoušečku ze silné žárovky ( ne z malé do kontrolky, která má minimální odběr ) a jet po spojích na vedení - pojistky, přepínače, konektory.:super

Já nato ještě zítra mrknu.! Vím, že je to hrozné tak radši jezdíím na dálkové ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...