Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

závit svíčky? 16mm?


MartinT

Recommended Posts

Ahoj Peugeo?áci,

chtěl jsem měnit zapalovací svíčky u mé P406 a ejhle jedna má větší závit. Potom jsem zjistil, že to někdo předemnou strhnul, vytočil nový (o 2mm větší), na svíčku dal originál přechodku a bylo to.

Ale ta už nejde ze svíčky dolu. Nevíte někdo kde se dá taková přechodka koupit? Závit svíčky je asi 14mm a tý přechodky 16mm.

foto: http://www.mjt.wz.cz/img/svicky14_16mm.jpg

Díky všem Martin T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono niekedy sa stane ze sa strhne zavit na hlave a potom sa nic neda robit. Mne to poriesili servisaci a mal som o robotu postarane. Potom my to spravil jeden chlap co opravuje hlavy. Dole hlava navrtanie novej diery a vyrobenie vlozky so spravnym zavitom. tato vlozka sa tam nejak nalisovala, a teraz mam svaty pokoj. Tie vlozky spravil z tvrdeho matrosu a teraz skor sa poserie zavit na sviecke ako na hlave. Toto je jedna z moznosti len je to nakladnejsie lebo musi ist ta hlava dole, a samozrejme nove tesnenie, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

V servise mi řekli, že u některých hlav se to dělalo již při výrově. Hliníková hlava s ocelovejma vložkama. A ta se mi právě uvolnila. Tak ji tam zatočili s lepidlem a novejme svíčkama.

Uvidím časem jesti měli pravdu.

MartinT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...