Jump to content
Sign in to follow this  
petrolinecek

centrál 406

Recommended Posts

Nemohl by mě někdo poradit? Na mý 406ce mi zlobí centrál. Když použiju DO, tak se mi nezamknou dveře u spolujezdce a tím pádem ani ostatní, znovu se to otevře. Když použiju klíček, tak se vše zavře. Podle pár rad je asi chyba v nějakým drátku od DO, protože prý asi je centrál DO ovládanej jiným drátkem než normální otočením klíčku. Prostříkával jsem svorkovnici na motorku centrálu a i mezi sloupkem a dveřma a nic:(. Prostě to nefachá. Dříve to šlapalo dobře. Jen jsem jednou oddělal dveře a rozpojil svorkovnici a od té doby nic :-( Ostatní elektrika a i repro na svorkovnici fachá... Ptal jsem se v servisu a prý je to dost složitý a bylo by to pěkně mastný zjiš?ovat závadu:( . Dík za jakoukoliv radu.

Zdraví vás Petr

Uz jsem to tady vysvetloval. Pokud otocis klickem, tak zamknes mechanicky jedny dvere a signal od te mechaniky jde do ridici jednotky a ta zamkne i ostatni. Zamek nema s elektrikou nic spolecneho. Zamknuti zamkem se rovna zamacknuti toho cudliku uvnitr. Pokud musis zamykat dverma u spolujezdce, tak to znamena, ze Ti nefunguje zamykaci motor prave u techto dveri. Resi se to tady ve threadu 306: elektrika - central.