egon.ostrava Odesláno 20. březen 2008 Odesláno 20. březen 2008 Ahojky všem. Mám 406 velmi hezkou a zachovalou limusinu. Motor 1800. rv: 96. Bohužel nejsou ve výbavě přední mlhová světla. Koupil bych je na vrakáči. Ale jak se zapojeni. kdo mi poradi. egon ostrava Citovat
VIP3R Odesláno 20. březen 2008 Odesláno 20. březen 2008 Pokud nemáš přípravu, tak musíš sehnat páčku s pozicí pro přední mlhovky, relátka a kabeláž k mlhovkám, takže je toho celkem dost... Citovat
Tornado Odesláno 20. březen 2008 Odesláno 20. březen 2008 Jelikoz mas model 96, tak spis nez packu budes asi potrebovat na zapinani mlhovek tlacitko => oddelej panel se stelovanim svetel a se zaslepkama tlacitek (pokud je tam mas) a v jedne zaslepce by mel byt nezapojeny konektor (pokud si dobre pamatuju, tak ta zaslepka ma zevnitr i obrazek mlhovek). A nebo lehnout pod auto a najit v predni casti auta za naraznikem nezapojene konektory (a porovnat cisla dratu s el.schematama). Mlhovky jsem kupoval na mjauto.cz, myslim ze 1300kc za kus. Tenkrat jsem to resil tady: Je tam i el.schema a i jak zapojit kontrolku mlhovek. [upravil dne 20.3.2008 Tornado] Citovat
OK406 Odesláno 21. březen 2008 Odesláno 21. březen 2008 Záleží na tobě, jestli si dáš vypínač a nebo páčku. Já mám vypínač: Citovat
Guest servisman Odesláno 21. březen 2008 Odesláno 21. březen 2008 pokud bys dal jen ten vypínač vložil by jsi relé a jen pak snad 2 pojistky /v motorovém prostoru/tak jen od pojistek káblíky najít či dodat.Kabeláž by tam měla býti připravená Citovat
Guest servisman Odesláno 21. březen 2008 Odesláno 21. březen 2008 Původně zaslal: egon.ostrava Ahojky všem. Mám 406 velmi hezkou a zachovalou limusinu. Motor 1800. rv: 96. Bohužel nejsou ve výbavě přední mlhová světla. Koupil bych je na vrakáči. Ale jak se zapojeni. kdo mi poradi. egon ostrava mrkl bych pod auto zdali tam nejsou konektory vlevo ,vpravo na mlhovky Citovat
Reff21 Odesláno 21. březen 2008 Odesláno 21. březen 2008 budu mít za nedlouho na prodej přední mlhy, tak pokud by si je pak chtěl tak ti je pošlu....jinak kolik tak asi můžou stát jetý mlhy s převařenejma držákama???byly upadaný, tak sem to přivařil a přežili i náraz od srny.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.