ladis307 Odesláno 14. březen 2008 Odesláno 14. březen 2008 poněvač se mi můj 307 break moc nelíbí jak je vysoko, uvažuji o sportovním podvozku. co by ste doporučili? nebo jen pružiny? link: http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feMenu=product&prodSelected=33252 Citovat
tom406 Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 HR ? a proč takové drahé http://tuning.autodoplnky.cz/inter-alloy/sportovni-pruziny/?smid=3007 [upravil dne 16.3.2008 tom406] Citovat
pastorek Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 ...a už sa chystá ďaľší \"kostitras\" Citovat
ladis307 Odesláno 16. březen 2008 Autor Odesláno 16. březen 2008 hmm...to je zajímavý, díky ale na těch HR se mi líbí snížení na zadku jen o 15. ten break má vepředu nad kolem o hodně větší mezeru než vzadu...takhle by se to mohlo srovnat. máte někdo zkušenost s těma alloy? Citovat
tom406 Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 pružina jako pružina.je jedno jaký výrobce.něco jiného jsou tlumiče ale i tak jestli jezdíš jen \"street\" tak je to v podstatě jedno Citovat
Creams Odesláno 17. březen 2008 Odesláno 17. březen 2008 Původně zaslal: tom406 pružina jako pružina.je jedno jaký výrobce.něco jiného jsou tlumiče ale i tak jestli jezdíš jen \"street\" tak je to v podstatě jedno JJ jak píše Tom, ale zase není péro a péro pocítil jsem to u feldy měl jsem JOM obyč a pak HR a byl to rozdil ... ty jom byly více měkký Citovat
ladis307 Odesláno 17. březen 2008 Autor Odesláno 17. březen 2008 já si myslim že je rozdíl i mezi pružinama.... na mazdě jsem měl pružiny enzo a ty teda nic moc Citovat
Fusion Odesláno 3. duben 2008 Odesláno 3. duben 2008 Prosím poradit od těch co snižovali: Pokud se vymění jenom pružiny za H&R 40/40 je to snížení opravdu těch 40/40 nebo se dá počítat s tím, že nestavitelný tlumiče (Eibach) to budou lehce přizvedat nebo naopak povolí? Rozumější bude asi když se prdnou až po kolech když nevím jestli budou 17\" nebo 18\" že? [upravil dne 3/4/2008 Fusion] Citovat
f3Rd@ Odesláno 4. duben 2008 Odesláno 4. duben 2008 hehe, ja to nemeril, ale ta pruzina je o 40mm kratsi, o kolik si sedne cele auto ti nepovim. S 18\" to bude hezci ale v kombinaci s pruzinama to bude dost tvrdy... BTW: Nema nekdo seriove tlumice na vyhozeni? Me by se hodily... [upravil dne 4/4/08 f3Rd@] Citovat
čakom Odesláno 5. duben 2008 Odesláno 5. duben 2008 Tady je rozdíl mezi serii a pružinou která sníží auto o 40mm Citovat
Fusion Odesláno 5. duben 2008 Odesláno 5. duben 2008 No už sem se zamiloval tak na 99% 18\" S tím snižováním ještě uvidím, tvrdší povozek mě nevadí když sem se 5 let vozil v gauču Citovat
peugeotkovic Odesláno 5. duben 2008 Odesláno 5. duben 2008 ty si dáš na peugeota kola se znakem mercedes..? Citovat
peugeotkovic Odesláno 6. duben 2008 Odesláno 6. duben 2008 aha:) a není ti po něm smutno..? Takže ted\' máš médika.. no taky pěkný Citovat
Fusion Odesláno 6. duben 2008 Odesláno 6. duben 2008 A bude pěknější Musím udělat foto před/po. Citovat
Fusion Odesláno 29. duben 2008 Odesláno 29. duben 2008 Ještě by mě zajímalo jestli někdo nechával pružiny přehodit v servise tak co to cca stálo. Citovat
tom406 Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 V SERVISE TO STOJÍ CCA 500KČ ZA JEDNU PRUŽINU -ZA PRÁCI Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.