longstarr Odesláno 5. březen 2008 Odesláno 5. březen 2008 Potřebuju radu,jak vyměnit olej v převodovce u 405ky 1,6 karb.,olej mám.Jen by to chtělo nějaké foto nebo popis.Dík za radu. Citovat
kobra Odesláno 5. březen 2008 Odesláno 5. březen 2008 Ohřej si auto jízdou, vytoč kola do levýho rejdu , povol kontrolní i vypouštěcí šroub na převodovce a nech vytéct olej. Na doplnění se doporučuje TOTAL. Citovat
kobra Odesláno 5. březen 2008 Odesláno 5. březen 2008 Řešilo se to třeba zde: [upravil dne 5/3/08 kobra] Citovat
longstarr Odesláno 6. březen 2008 Autor Odesláno 6. březen 2008 Dík,ale už jsem se na to jednou díval a ten kontrolní šroub jsem nenašel.Tak nevím,kde má být přesně umístěný.Jestli to je pod tím plastovým krytem?? Proto by se hodilo foto Citovat
ozzy56 Odesláno 6. březen 2008 Odesláno 6. březen 2008 V místě,kde končí převodovka je dekl,který je přišroubovaný šrouby.Jen jeden z nich má hlavu na 17 klíč(myslím).Tento šroub je kontrolní a může být i nápustný.Vypusť olej,do díry vlož hadičku a nalij olej(TOTAL BV 75W-80)-2 litry.To je vše. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.