raydowe Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Akurat mi pred oknom hori fabrika. hodim sem aj link na videjko. Viem ze tu chodi nejeden co Zilinhu pozna alebo je z okolia, preto to sem davam. Dufam ze to chlapi zvladnu a nikomu sa nic nestane. Citovat
BoneDaddy Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Ty živly si tedy tento víkend užily. Doufám, že to je na dlouhou dobu naposledy. Citovat
raydowe Odesláno 2. březen 2008 Autor Odesláno 2. březen 2008 pressne ako vravis, sme sa aj doma na tom zhodli ze ked sa dari tak sa dari. Je videt ze zacali hasit na plno. Hodne pary otial ide.. len tak dalej.. videjko je asi z najvacsieho sarapatenia ohna. vyslahlo to niekedy 30 metrov. www.raydowe.eu/tento/t.avi Citovat
Ticcino Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Pěknej fajrunk. Ať to brzy zhasnou a hlavně ať tam někdo nezařve... Citovat
Marlin Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Původně zaslal: Ticcino Pěknej fajrunk. Ať to brzy zhasnou a hlavně ať tam někdo nezařve... nehora nahodou nedavno taky v Liberci nejaka fabrika? Citovat
raydowe Odesláno 2. březen 2008 Autor Odesláno 2. březen 2008 Tak je to jasne.. Umyselne zalozeny byvalim zamestnancom ktoreho nedavno vykopli. kam ten svet speje ... Citovat
tomingo Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 raydowe: no jo, ale SBSkari ho pustali do toho skladu prespavat, lebo prisiel aj o vlastny dom. teraz sa mu bude par rokov \"lepsie\" zit Citovat
peco Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 http://www.sme.sk/c/3757882/Zilinske-Tento-podpalil-byvaly-zamestnanec.html tak citajte, smutne... Citovat
TiborTeam Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Smutné ... měli by ho vzít zpět ... na úklid po požáru ale bez výplaty !!! Takhle ho zavřou a bude se mít lépe než nezaměstnaný. To abych nakoupil toaleťák, až pojedu k našim na Slováky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.