Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 2.0i 16V (starý model)=nestartuje - VYŘEŠENO !!!


OK406

Recommended Posts

Guest servisman

takže poznatky dnes jsme zkoukli prolezli a vymrzli drobet,hrabali se v tom asi dosti dlouho a nic.Auto stále nelze nastartovat.Kabely prolezli co se dalo,pokud napojíme čerpadlo jako trvale točí o106 ale ani nenastartuje.

Klávesnici sice má odpojenou,ale je čili byl tam imobilizér,který blokoval či nespínal nějaké obvody.Něco jsme zprovoznili ale co dál budeme hledat kde je chyba.

Pokud jsem vzal jeho duo relé vstřikování tak jsem vpohodě nastartoval,takže relé je v pořádku.Čerpadlo paliva taky napřímo se točí a dodává benzin.ale pokud vezmu kde je pojistka 10 pro palivové čerpadlo já tam napětí mám v 2 pozici,ale u OK406 není.Dál jsme to vzdali protože bylo pozdě 22.30 a mne čekala cesta domů.Jak se bude vyvýjet dál dáme vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som meral ci to rele rj spina.

Původně zaslal: OK406

Tak jak píše Sarkomi, tak zatím nic. Jen víme, že čerpadlo je v pořádku. Konzultujeme to s Ferry po icq tak zkoušíme všechno možné i nemožné. Je to zatím záhada, na kterou musí přijít.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

kamen22 co ti říci pokud jsem vzal svoje relé dal na jeho tak nejede,pokud jsem vzal jeho relé já nastartoval relé je tedy ok čerpadlo běží.jen je mi divné že pokud dám čerpadlo napřímo a běží a startuje tak nenatočí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Jak už psal Sarkomi, tak mi nejde proud do pojistky č.10 (v motorové části) jako u jeho 406 1.8. Vše jsme proměřili a nic!!

Ahoj já jsem před měsícem nenastartoval a hledal jsem a hledal a našel jsem zlomený kablík u toho relé co je na kostru.. tak sem ho naletoval a vše ok..

Měřili jste kablíky tedy tím procinknutím pomocí měřáku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

kamen22 co ti říci pokud jsem vzal svoje relé dal na jeho tak nejede,pokud jsem vzal jeho relé já nastartoval relé je tedy ok čerpadlo běží.jen je mi divné že pokud dám čerpadlo napřímo a běží a startuje tak nenatočí

ale vymena kus za kus je sice pekna,tim zjistite ze rele funguje, nicmene jeste je treba zmerit, jestli na tom konektoru na dratech k rele jde od spinaci skrinky skutecne 12V a jestli jde signal od ridici jednotky, tohle musite zmerit mezi prvnima vecma, pokud to bude v pohode tak je treba pak hledat chybu nekde jinde. Psal jsem to jak Oldovi tak Tobe po ICQ ale porad jste mi nerekli jestli jste to udelali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

vem jedno dělali jsme všelico až mne to už štvalo,protože jsme byly domluveni na určitý čas,ale jeho žena musela nakoupit a o hodinu se vše zpozdilo,a pak taky už byla zima a nehledě dělat něco po 20 hodině člověka to pomalu nebaví,ale vydržel jsem do 22.30,kdy jsme s neúspěchem skončili

Pokračovat budeme zítra až přijdu z práce bohužel k němu je to 35 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

vem jedno dělali jsme všelico až mne to už štvalo,protože jsme byly domluveni na určitý čas,ale jeho žena musela nakoupit a o hodinu se vše zpozdilo,a pak taky už byla zima a nehledě dělat něco po 20 hodině člověka to pomalu nebaví,ale vydržel jsem do 22.30,kdy jsme s neúspěchem skončili

Pokračovat budeme zítra až přijdu z práce bohužel k němu je to 35 km

jasne , v poho, tak zitra zacnete tim premerenim jestli jde od spinacky proud na civku relatka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme vše vyzkoušeli a nic.:(:(:(:(

Jak jsem uvedl na začátku. Při vyhození rychlosti po chvíli spadli otáčky a motor zhasl. Při zařazení rychlosti opět naskočil. Při zastavení nechtěl motor naskočit. Po zaparkování v garáži opět nastartoval hned na poprvé ale otáčky motoru po chvíli klesly na nulu ale ihned zase se dostaly na 900-950 ot/min. Druhý den už jsem nenastartoval. A ted, co s tím je. Při startování nejde čerpadlo ale při přímém napojení nám čerpadlo. A když startuji a mám na přímo zapnuté pal.čerpadlo, tak stejně nenastartuji. Svíčky jsou suché.

[upravil dne 29/2/08 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

co dál nevím zda-li to komentovat protože si tu píšeme jan sami sobě OK406 Ferry což ale probíráme na ICQ.zda se vyřeší uvidíme až napadne něco dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

co dál nevím zda-li to komentovat protože si tu píšeme jan sami sobě OK406 Ferry což ale probíráme na ICQ.zda se vyřeší uvidíme až napadne něco dál

Takže by to mohl být např. snímač otáček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...