lumpma Odesláno 6. březen 2008 Odesláno 6. březen 2008 Tak jsem rad ze moje auti je neco specialniho mam totiz servisku (koupeno v zari) nerikam ze jsem proveroval km ci neco podobneho ale uz pro ten pocit Původně zaslal: jozefsv gotrek - ktore auto do roku vyroby 2000 bude mat servisku?jedno zo sto? bazarista moze urobit zmluvu medzi majitelom auta a kupujucim a jeho meno tam vobec nemusi figurovat.koho budes nahanat? prave ze ak je to privat tak mas priamu osobu ktoru zato mozes postihnut.preto su aj auta z privatu ak si vsimnes trochu nad cenou bazarov.a to je nam jasne ze este bazar na tom musi zarabat.tak co myslis ako moze byt lepsi bazar? je jednoduche povedat ze auta z bazaru su tie prave,pretoze keby si chcel auto z privatu tak sa budes ohanat 10 krat tolko a priekupnik ma potom velky problem na tom zarobit. diagnostika ti ukaze tak akurat prd Citovat
corsair.cz Odesláno 6. březen 2008 Odesláno 6. březen 2008 jestli chces tak ti muzu poslat na mejl manual pro tento stary model, tam se doctes co kam lit, a kdy jaka kontrolka ma blikat a kdy ne Citovat
rkhl Odesláno 6. březen 2008 Autor Odesláno 6. březen 2008 Původně zaslal: corsair.cz jestli chces tak ti muzu poslat na mejl manual pro tento stary model, tam se doctes co kam lit, a kdy jaka kontrolka ma blikat a kdy ne Dík moc, poslal jsem ti maila. Citovat
Ladman Odesláno 6. březen 2008 Odesláno 6. březen 2008 odpověď na otázku č. 2: přední pneu 2.3 zadní pneu 2.6 (při větším zatížení 3.2) snad si to pamatuju dobře:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.