Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem autoradio versus zesilovac


Blackrider

Recommended Posts

Původně zaslal: Blackrider

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Blackrider

jinak kostru jsem dnes kontroloval a taky jsem pridal kabel u baterky jako kostru poradne utahnul a stale stejny problem :mad:

a na co kostříš? na plech? zkus to někde jako je šroub pásu nebo neco podobně masivního a pořádně odbarvit.

u baterky to samé...

tak na sroubu u zadnich sedacek jsem to mel a piskalo to a to abych to ocistil beru jako samozrejmost ;) jinak jsem zkusil laborat tak ze jsem natahnul dva nove kabely +a- primo od baterie k zesiku ..zkusil nastartovat a furt to same :grr

tak pak zkusít teda ještě natáhnout na zkoušku signalovej kabel, klidně i středem auta přes sedačky jestli nechytá někde něco cestou...

a jestli to nepomůže tak jedině vyzkoušen pondenzátor mezí baterku a altík...

a to rádio je teda ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Natáhni napájení plus i mínus přímo od baterie, vytáhni cinche ze zesilovače a nastartuj, jestli to bude pískat dál tak máš problém někde v napájení, anebo v háji odrušení alternátoru, někdy je přímo na alternátoru kondenzátor. Taky pomůže koupit odrušovací tlumivku, která se připojuje na plus u zesilovače, ale kup nějakej proudově výkonej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...