Laďa Odesláno 15. únor 2008 Odesláno 15. únor 2008 Když mi přišel tento e-mail, tak nadpis byl - Je Peugeot 106 stejně nespolehlivé auto jako ostatní francouzská? http://www.autoweb.cz/starsi-auta-recenze/peugeot-106/14194 Citovat
kujon106 Odesláno 15. únor 2008 Odesláno 15. únor 2008 V článku je teda celkem hafo chyb, ale s jeho pointou nelze než souhlasit 106kama už nějakej ten pátek jezdím a opravdu musim říct, že to je radost :-) A s nynější s16 je ta radost dvojnásobná Citovat
BoneDaddy Odesláno 15. únor 2008 Odesláno 15. únor 2008 Nechybí v těch jejich článcích několik motorizací?? Když si dám článek o 406 tak tam taky chybí. Citovat
wena99 Odesláno 15. únor 2008 Odesláno 15. únor 2008 no to si nejsem jistej možný to je [upravil dne 15.2.2008 wena99] Citovat
aaischa Odesláno 15. únor 2008 Odesláno 15. únor 2008 Původně zaslal: Laďa Když mi přišel tento e-mail, tak nadpis byl - Je Peugeot 106 stejně nespolehlivé auto jako ostatní francouzská? http://www.autoweb.cz/starsi-auta-recenze/peugeot-106/14194 nevim jestli myslej vsecky peugeoty ale u peugeotu to určo neplatí, vzdycky se neco muze stat ale nespolehlivý fakt ne... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.