Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marlin

co vsichni mate s tim frydstejnem :myslim Ja uz mu skoro ani nemuzu prijti na jmeno....

Co Ti ta ruina udělala?:D:D

Ruina nic, ale ta debilni technicka dokumetace k lustrum, co se delay ve Frydstejne

Odesláno
Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marlin

co vsichni mate s tim frydstejnem :myslim Ja uz mu skoro ani nemuzu prijti na jmeno....

Co Ti ta ruina udělala?:D:D

Ruina nic, ale ta debilni technicka dokumetace k lustrum, co se delay ve Frydstejne

Lustry uz tam nedelaj, je to zavreny......kraj je to kraaasnej, ke hradu to mam asi 2 km:D

Odesláno
Původně zaslal: meldal

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marlin

co vsichni mate s tim frydstejnem :myslim Ja uz mu skoro ani nemuzu prijti na jmeno....

Co Ti ta ruina udělala?:D:D

Ruina nic, ale ta debilni technicka dokumetace k lustrum, co se delay ve Frydstejne

Lustry uz tam nedelaj, je to zavreny......kraj je to kraaasnej, ke hradu to mam asi 2 km:D

prave proto ze je to zavreny a nedelaji je tam, ale delame je mi, takze s tou dokumentaci prichazim dnes a denne do kontaktu....

Odesláno

Mám takový věcný dotaz:

PROČ BY SE p406b MĚL NARODIT ZROVNA MALEJ "DRIVER"???

Co na to paní p406bová??

A co na to Driver?

[upravil dne 11/2/2008 Medvěd]

Odesláno

se Drivera asi poptam:grr ,volam Myryna jestli ma jeste ten koberec:D

jarajarda-funkce Kopirovat je mrcha,co?:D piš radši jen česky,at se nezmensi pocet clenu.:D

[upravil dne 11/2/08 p406b]

[upravil dne 11/2/08 p406b]

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Mám takový věcný dotaz:

PROČ BY SE p406b MĚL NARODIT ZROVNA MALEJ "DRIVER"???

Co na to paní p406bová??

A co na to Driver?

[upravil dne 11/2/2008 Medvěd]

Driver o tom nic neví:D (myšleno ve ftipu, šmankote abysme se tady ještě nezačli prát:D:D )

p406bová ten tvar se Ti povedl, sem to zkoušel vyslovit dohromady a málem sem si přelomil jazyk:D:D

Odesláno
Původně zaslal: p406b

se Drivera asi poptam:grr ,volam Myryna jestli ma jeste ten koberec:D

jarajarda-funkce Kopirovat je mrcha,co?:D piš radši jen česky,at se nezmensi pocet clenu.:D

[upravil dne 11/2/08 p406b]

[upravil dne 11/2/08 p406b]

A máš k tomu kočáru taky kolečka na nohy, nebo Neona něčím trumfneš?:D:super

Odesláno
Původně zaslal: jarajarda

;)

Opravdu nádherný kousky !!!

A kdy zas budeš leštit a cídit ??

Že bych přistavil i svůj wehikl ??

Naleštit a vycídit dva nebo tři kousky to už je snad jedno ??? :P :P :D :D

Odesláno
Původně zaslal: p406b

Kolecka na nohy taky budou, snad jen vlajecka PC a slunecnik.

Mám tu volnej znak z 306, kdybys chtěl na první káru pro malýho(malou?):D

Jasně, vlaječku, ať si zvyká:super

Odesláno
Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: jarajarda

;)

Opravdu nádherný kousky !!!

A kdy zas budeš leštit a cídit ??

Že bych přistavil i svůj wehikl ??

Naleštit a vycídit dva nebo tři kousky to už je snad jedno ??? :P :P :D :D

:D No Žigul moc pod vodu neleze, ten se meje jen vlhkou houbou a utírá se jelenicí do sucha:) To ho čeká tak v květnu, to pojede někam za Boleslav na první letošní akci, na Lada sraz, blíž už mě nebude a do Bechyně, kam jezděj každoročně s nim nepojedu:D

Spíš to beru jako projížďku:)

Ale musím u něj pořádně vyčistit vnitřek a chromové věci vzít silichromem, vnitřek jsem nečistil, pouze sedačky a zaslouží si to i výplně, palubka...

Odesláno
Původně zaslal: p406b

se Drivera asi poptam:grr ,volam Myryna jestli ma jeste ten koberec:D

jarajarda-funkce Kopirovat je mrcha,co?:D piš radši jen česky,at se nezmensi pocet clenu.:D

[upravil dne 11/2/08 p406b]

[upravil dne 11/2/08 p406b]

Jsem na příjmu.

Já, koberec i "čistič" jsme kdykoli připraveni.

Je pouze třeba zadat:

- jméno

- adresu

- termín, kdy by mohl "čistič" provést svou práci :D:papa

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...