vendelinek Odesláno 7. únor 2008 Odesláno 7. únor 2008 Čágo šikovný ručičky 306tek.Poradí někdo co to je?Z místa při rozjezdu stočim kola na plnej rejd doleva abych vyjel a zaskřípe s jemnym píknutim něco někde ve předu,ale jen při rozjezdu,po srovnání kol a při jízdě(ať zatáčim do leva nebo do prava) se už nic neozívá,je to teda nepříjemnej zvuk,co ,nebo čim by to bylo?Kde je jaká závada? Díky za radu Citovat
MrVain Odesláno 7. únor 2008 Odesláno 7. únor 2008 homokinetický klb - blíži sa jeho posledná chvilka:aut Citovat
vendelinek Odesláno 7. únor 2008 Autor Odesláno 7. únor 2008 Původně zaslal: MrVain homokinetický klb - blíži sa jeho posledná chvilka:aut Aseš si jistej? Dodneška to nic nedělalo,až dneska ,když sem jel do města na nákup Citovat
MrVain Odesláno 7. únor 2008 Odesláno 7. únor 2008 na 99% Homokinetické kĺby - sa daju otestovať klasickými osmickami na parkovisku, take pukanie pri plnom vytočení volantu Citovat
faget1 Odesláno 7. únor 2008 Odesláno 7. únor 2008 mne tak piskalo servo ale to som mal 405 turbo Citovat
Fusion Odesláno 7. únor 2008 Odesláno 7. únor 2008 Si taky myslím že servo, buď ložisko nebo klíňák trochu zapiští. Otevři habnu, stůj tam a nech někoho otočit plnej (ale ne moc, není to zdravý) a poslouchej. Kineťák cvaká, neskřípe a nepiští. Ale preventivní kontrola je ošahat manžetu mezi harmonikou jestli tam není prasklina. Citovat
vendelinek Odesláno 7. únor 2008 Autor Odesláno 7. únor 2008 tak sem teď přijel z práce a teďka mi to nedělalo,ale asi si nerozumíme,dělalo to když sem se rozjížděl se stočenejma kolama,jinak to nedělalo, jak sem psal nahoře,při jízdě to nic nedělá Citovat
pastorek Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 Najkôr by to mohol byť voľný remeň pohonu serva, najmä ak to robí za studena. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.