vinorak Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 Prosím vás o radu. Jak se poznají od sebe motory TU1 aTU3 ?? o štítky mi nejde to je jasný, ale jestli je někde něco specifického pro daný typ?? díky za odpovědi:papa Citovat
.mycTD Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 ve strucnosti: http://en.wikipedia.org/wiki/PSA_TU_engine Citovat
vinorak Odesláno 6. únor 2008 Autor Odesláno 6. únor 2008 díky ale já bych spíš potřeboval rozdíl který se dá poznat, aniž bych sundaval hlavu:D něco jako číslo nebo znak na bloku nebo tak něco??? Citovat
.mycTD Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 ajo. a chces poznat kterej mas, nebo nechces, aby to poznal nekdo jinej? Citovat
vinorak Odesláno 6. únor 2008 Autor Odesláno 6. únor 2008 no budu kupovat jedno auto a majitel si neni jistej jestli to je 1,1 nebo 1,4 je fakt že to poznám až to projedu ale zajímá mě to.. Citovat
.mycTD Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 hmm, tak jistota je asi zmerit zdvih. 8mm rozdil uz se da rozeznat. pokud je tam teda nejakej rozumnej pristup ke svickam:myslim [upravil dne 6.2.08 .mycTD] Citovat
vix Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 XUD mají dole na bloku vylitou buď 7 nebo 9 Zkus hledat něco takovýho Citovat
vinorak Odesláno 6. únor 2008 Autor Odesláno 6. únor 2008 no to mě taky napadlo, takže budu zkoumat svojí 1.1 jestli nemá někde nějakej takovej poznávací znak... Citovat
vix Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 detektive, já to našel u setrváku, na zadní straně bloku, tedy blíže k přepážce mezi motorovým prostorem a kabinou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.