MPavel Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 Zdravím. Máte někdo zkušenost s následujícím servisem? http://www.cimbu.cz/index.php?page=about&lng=cze Jde mi hlavně o diagnostiku. [upravil dne 6.2.08 MPavel] Citovat
Rebik Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 Dej tó na diagnostiku k Wimmerovi ne? Stejně dělá možná víc VW než PSA.... Citovat
MPavel Odesláno 6. únor 2008 Autor Odesláno 6. únor 2008 Původně zaslal: Rebik Dej tó na diagnostiku k Wimmerovi ne? Stejně dělá možná víc VW než PSA.... Jo to já tam pojedu, ale zkouším ještě další servisy, kdyby u Daniela na nic nepřišli... Ale ono v zásadě když oni na nic nepřijdou tak jiní asi taky ne... Citovat
jozefsv Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 Původně zaslal: MPavel Původně zaslal: Rebik Dej tó na diagnostiku k Wimmerovi ne? Stejně dělá možná víc VW než PSA.... Jo to já tam pojedu, ale zkouším ještě další servisy, kdyby u Daniela na nic nepřišli... Ale ono v zásadě když oni na nic nepřijdou tak jiní asi taky ne... to je pravda Citovat
mares Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 Firma CIMBU se specializuje na vozy Škoda a vozy z koncernu VW.Když jsem měl Škodovku tak mne přečipoval řídící jednotku sám majitel.Profesionální přístup. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.