Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nevíte, kde sehnat tyto sedačky z 306ky???


Stifler

Recommended Posts

Původně zaslal: Chip

Já teď budu něco takovýho dělat černo červený tak uvudim jak se to povede, ale bude to ještě spousta práce.

mám dotaz:myslim :myslimco myslíte že je lepší taková ta hrubší látka a nebo plyš. nebo jakou kombinaci látek byste uvítali.:myslim:myslim kůži nechci je pro mě celkem drahá na tu si troufnu až to budu umět.

No, záleží, co je pro tebe příjemnější, v čem se ti bude líp sedět a taky co se bude líp udržovat (čistit), tohle je čistě na tobě, pro co se rozhodneš. ;) Ale já sám za sebe bych dal plyš. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chip

já se ptám protože až budou hotový tak asi nejspíš budou na prodej. já sem taky spíš pro plyš ale ta se většinou

rychle prošoupe a líp se umaže. tak pořád nevim:super

Jak řikám, je to tvoje věc, ale v rámci pohodlí bych si já dal plyš. A ošoupání bych se nebál - 10.000 km ročně nenajezdim, ale u tebe to může bejt jiný. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: Béďa

oni: pekny, z ceho jsou?? z GTi, s16??

z gti,uplne stejnou barvu to melo,takze jsem ziskal i prahove nastavce v brave,takze jsem mel normalka vanoce

tak to verim, slusna klika.. ;)

hlavne fajn lidi a mel jsem k tomu komlet interier krom palubky a budiku!no ja jsem neveril!na to ze jsem jel do ostravy jen na slepo,pac jsem nevedel jak to vypada,tak se to fakt vyplatilo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...