BoneDaddy Odesláno 11. březen 2008 Odesláno 11. březen 2008 To je lesku až oči přecházejí. :potlesk Hlavně pak nezapomeň hodit foto až budou na svém místě. Citovat
Capy Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 tak sem je před chvilkou chtěl namontovat a akorát jsem nas...ej první díl je zcela v pohodě ale zadní je krátkej a málo vybočenej nepřeleze nápravu zaseknu se o držák řadící konzole na nápravnici:grr:grr:grr. zítra sem hodím foto Marty: ty jsi je tam dostal v pohodě? protože jsem koukal že jsou stejně ohnutý na první pohled Citovat
Capy Odesláno 13. březen 2008 Odesláno 13. březen 2008 tak tady je foto prostě se nevejdou:( přední díl sedí pěkně al k čemu mi to je Citovat
jurash Odesláno 15. březen 2008 Odesláno 15. březen 2008 Původně zaslal: Stifler Vypadaj pěkně. Kde jsi to sehnal???Někde na netu???Že bych si třeba něco podobnýho sehnal na GTičko... covece chlape, GTI-6 ma mit ladeny svody uz v zakladu, meli by to bejt tyhle http://img85.imageshack.us/img85/2402/p9020032ga4.jpg. 309 GTI16 ma ty nalevo (na pravo zase GTI6) http://img85.imageshack.us/img85/2192/manifoldsnb6.jpg oboje jsou nerezovy a mysim si, ze nic lepsiho se asi vymyslet neda.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.