Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prihlasenie auta dovezeneho na sk


VladoHA

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: qity3

ozaj a ako je to z dovozom z ciech? vraj tam netreba preklad takze by to mohlo ulahcit prepis nie? :papa

o tie preklady asi menej,ale dovoz z ciech som osobne nerobil.zajtra sa mozem spytat

ak sa ti da dozvediet sa viac o dovoze z ciech by sa mi hodilo lebo chcem dakeho maleho diabla do rodiny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam otazocku pre jozefsv nevies prosim ta ako to je ked mam poskodena vinko policajt ma odbyl ze musim ist do BA na policajne prezidium a oni mi ho neak pridelia no moc ma nepotesil ani nepoucil do BA to mam 250 km mam auto naburane a to ho mam ako previest hore dole na plate 500km ? to je neaka blbost musi to ist aj neak inak blizsie a pod Dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem jozefsv aspon uz mam v tom jasno co a jak.Jediny proble je u nas na dopravnom ins. tam ked idem a vidim tu budovu a kopu ludi stat a nadavaju asi viete na koho tak mi je zle.Inac bude ma velmi zaujimat ako to budu robit s tou kontrolou originality pre kazdy prepis sak tych stanic tu nie je zatial ani tolko co ja viem a co potom stimi ludmi co si kupili od niekoho auto a potom ho predali a terajsi majitel zisti ze je kradnute to by ma velmi zajimalo sak nakoniec kolko starych aut sa prestavalo na cierno hmm to bude asi sranda. no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...