Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ET


tomike

Recommended Posts

Původně zaslal: skarab

Dobrý den,

Omlouvam se ze pisu ale porad to tu nejak procitam a stejne jsem se nedostal k nejakemu zaveru.

Mam peugeot 406 break HDI 1.9 rv. 2001.

Mam pneumatiky se 4-ma dirama ale nejsem si jistej s rosteci. Ted tam mam zimni plechace s oznacenim

185/65 R 15,ET18. Kdyz jsem se tam pokousel dostat jedny stary ALU se stejnym oznacenim tak tam nesli

(vadily brzdice). Jak jsem tady pochopil tak na tohle se pouzivaji nejaky podlozky. Muzete mi nekdo poslat link

na nejakej obchod kde se daj sehnat? A pak bych se jeste rad zeptal: nevim jakou mam roztec u tech sroubu, na internetu jsem nasel hrzne pekny kola ktery bych chtel ale nevim jestli by me tam sli. Muzete nekdo na to kouknout a poradit? ( http://auto.bazos.cz/inzerat/1910022/Prodam-Alu.php a pak jeste tyhle : http://auto.bazos.cz/inzerat/1904056/AL-kola-ALUTEC-Tornado-7--17.php ). Dekuju za pomoc :)

Ty druhý Aluteci bys tam dostal jen to chce zjistit ET nikde ho tam nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty hlinyky byly origo peugeot. Daval jsem to i do pneu servisu kdyz me prezouvali a ten chlap rikal ze to tam nedostanu ze to tam proste nejde kuli ty brzde co tam mam. Potrebuju teda nejaky kola ktery maj to ET este nejaky veci abych mel jistotu ze to tam dostanu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skarab

ty hlinyky byly origo peugeot. Daval jsem to i do pneu servisu kdyz me prezouvali a ten chlap rikal ze to tam nedostanu ze to tam proste nejde kuli ty brzde co tam mam. Potrebuju teda nejaky kola ktery maj to ET este nejaky veci abych mel jistotu ze to tam dostanu?

A neštrejchalo tam jen nalepovací závaží i brzdič? Pokud to byly origo s ET 18 tak nevidím duvod proč by to tam nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skarab

Nevim z jakyho peugeot typu to je . Nejspis to je jeste ze stary 405 . Vubec to tam neslo nandat . Ta brzda se tam proste nevesla. Ale to je jedno. Zajimalo me teda jestli to jde vyresit nejakou podlozkou a jestli mi na auto jdou kola s rosteci 4X100

4x100 tam dostaneš jen s podložkou na změnu rozteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skarab

Nevim z jakyho peugeot typu to je . Nejspis to je jeste ze stary 405 . Vubec to tam neslo nandat . Ta brzda se tam proste nevesla. Ale to je jedno. Zajimalo me teda jestli to jde vyresit nejakou podlozkou a jestli mi na auto jdou kola s rosteci 4X100

Môžeš použiť podložku na zmenu rozteče alebo existujú skrutky s pohyblivou hlavou na zmenu rozteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

Původně zaslal: f3Rd@

Tak pro nazornost, ja mam ET 38 +20mm podlozky.

to jo ale ještě napiš jak dlouhý šrouby orginál tam nebude:super

tak jeste dodam ze kolo je 7x17 a gumy 215/45 R17 srouby jsou prirozene o 2cm delsi cili to je .... a ted nevim kolik maji ty origo.. no proste 6 nebo 8 cm, ale myslim ze tech 6. A jelikoz jsou litaky urceny pro mazdu nebo ford, tak mam i stredici krouzek bo stredova dira je prirozene vetsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...