Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CVRKÁNÍ


golias

Recommended Posts

Původně zaslal: jojo0608

Keď je teplota pod nulou, tiez počujem jemné cvranie.

Ale odsávč výparov to asi nebude - mám HDi.. Ťažko identifikovať, odkiaľ ten zvuk, ale myslím si, že to robí kompresor a klíme :myslim

Myslíš že když máš HDI tak není potřeba odvětrávat nádrž?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: golias

Tak jsem si to v práci našel od Boshe s čislem 0 280 142 317 v elitu za 2100.-- pultovka. Jinak diky :papa

No ale ono to necvaká proto že by to bylo rozbitý, mě řikali v servise že je to normální, a že na to byl vydán i nějakej předpis

To je pravda, ale tiez mi to cvakanie lezie trocha na nervy - najradsej by som to vypol, ale riadiaca jednotka by to vyhodnotila ako zavadu.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam jeden problem z HDi a to je piskanie, ktore sa rozlieha z podkapoty. Dokonca uz som prisiel aj na pricinu. Bude to palivovy rozvod a este k tomu som aj zistil, ze na to existuje nejaka vychytavka, pulzator sa to vola ci ako. Len ked som zistil co to stoji origos tak som si radsej dal hlasnejsie radio. Ale ak by ste niekto vedel ako to vyriesit lacnejsie sem s tym. Urco mate s tym skusenosti viacery je to snad u kazdeho HDI ktore ma nejaky ten km za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...