Driver Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 Co to sakra je....? To snad ani na díly, maximálně bych z toho využil tu hrazdu na kufru, potřebuju sušák na prádlo.... Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 Původně zaslal: Driver Co to sakra je....? To snad ani na díly, maximálně bych z toho využil tu hrazdu na kufru, potřebuju sušák na prádlo.... na to by se uz lip privazovali voštikovi kalhoty , lip jak na 206CC Citovat
Ota Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 taky pěkný, je vidět, že 505ka v původním stavu zatím ještě nemá valnou (historickou) hodnotu... Citovat
Marcel505 Odesláno 28. prosinec 2008 Autor Odesláno 28. prosinec 2008 Původně zaslal: Driver Co to sakra je....? To snad ani na díly, maximálně bych z toho využil tu hrazdu na kufru, potřebuju sušák na prádlo.... Využití snad vidíš ne? Viz SPZ - je tam psáno VC, tak je snad jasný, že se na to máš vys*** hned. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.