Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

nazdar idem zajtra okolo obeda t.j.30.12 2007 z Prahy do Trnavy na slovensku a mam otazku kade to švihnut vzhladom na možnost zasneženych alebo primrznutych ciest teda či sa vybrat pri slovensku cez pezinsku babu alebo cez hodonin senicu kde je tiež usek biela hora ?

Odesláno

Jel bych přes Bratislavu po dálnici - Blava je po otevření tunelu už SUPER objezdná, takže mi tato cesta přijde nejrychlejší a taky nejekonomičtější.

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Jel bych přes Bratislavu po dálnici - Blava je po otevření tunelu už SUPER objezdná, takže mi tato cesta přijde nejrychlejší a taky nejekonomičtější.

My jezdili vzdyck tak, ale predtim Blavou centrem, bylo to lepsi nez obchvat.

Odesláno
Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Medvěd

Jel bych přes Bratislavu po dálnici - Blava je po otevření tunelu už SUPER objezdná, takže mi tato cesta přijde nejrychlejší a taky nejekonomičtější.

My jezdili vzdyck tak, ale predtim Blavou centrem, bylo to lepsi nez obchvat.

Jenže od června je otevřený tunel, který vytváří kolem Blavy tak úžasný obchvat, že já jako Pražák s magistrálou u Vencaplacu jen slintám - jinak máš pravdu, před otevřením tunelu bylo 100x lepší cestovat přes centrum nebo uhnout u Malaciek a jet cez Pezinskú Babu (a že jsem se z Prahy na Slovač něco najezdil)

Odesláno
Původně zaslal: MatrixChose

Ale to ja vim, mame kousek od Galanty pul rodiny takze tam jezdime minimalne jednou rocne, taky uz jsme tam nejednou jeli :super

Helča pochází z Dubníka u Nových Zámků - přes Galantu jsem tedy jezdil poměrně často.

Odesláno

noo tak super tak sa dnes vyberam na slovač domou z Prahy a aj ked som slovak asy by som sa malhanbit že neviem o tomobchvate či tunelu pri blave ale pojdem sa tade previezt teda :o

Odesláno

takže mam ist priamo na bratislavu z prahy lebo navigacia ma vedie cez malacky a pezinsku babu alebo priamo cez pezinok skratka mi obchadza bratislavu lebo je to kus obchadzka ale to by nevadilo myslim že je to lepšie ako ist teraz cez pezinsku babu..:aut

Odesláno

jasne tak som to zvladol už som na slovači doma v Trnave..šiel som cez Blavu tade ma to viedlo sice aj na malacky ma to smerovalo len som sa chcel prave vyhnut pezinskej babe ktorou som šiel ked som šiel do Prahy a tak som dal prednost D2 D1 bezpečnejšie su predsaj noo chcel som ist tym tunelo ale neviem či to bol on šiel som cez blavu a na vypadovku žilina nitra a potom už trnava inak wdaka wšetkym :super

Odesláno

Ten tunel jsi MUSEL projet, je cca 1000 m dlouhý a od Brna celý z kopce - otvíral ho v červnu nějaký jezdec F1 (na jméno si ale opravdu nevzpomenu, ale Schumi to myslím nebyl).

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Ten tunel jsi MUSEL projet, je cca 1000 m dlouhý a od Brna celý z kopce - otvíral ho v červnu nějaký jezdec F1 (na jméno si ale opravdu nevzpomenu, ale Schumi to myslím nebyl).

Tusim, ze to byl Coulthard, ale saltpaku bych za to do ohne nedal...

Odesláno

noo tak ja som ho asi mihul potom neviem ako je to možne ale šiel som po D2 rovno do BA a potom cez BA von zas na vypadovku tak asi sa mi ho podarilo obist heh jasne hlavne že som dobre doraziil ešte raz wdaka a všetko dobre v novom rokuu :super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...