Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predvečer štědrého dne


kobra

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: kobra

To je děs. luxuju,stavim jolku, zdobím, smažím , peču a nezasloužím si pivo. Proč hned alkoholik ?

takhle nas nazyvaj ti, co nam zavidi:D

No já mám na pivko nárok a mám ho i bez keců, včera salátek, i když ten dělám každej rok, a dneska ráno se ta moje probudila a měla 38,5 horečku, tak jsem dělal i ten zbytek, rybiznu obalit a usmažit, cukroví připravit čokoládu uvařit, ovoce omýt a dát do ošatky, víno otevřít celý vypít aby se nezkazilo protože na něj neměla chuť, je přeci nemocná:aut, nakonec to všechno sežrat, no masakr, ani se do mě to pivo nevejde:D:D:D:D

to je skoro jak z pohadky "Sam si varim sam si peru"

ne ne, starost o blizniho te slechti. A kdybys nahodou nasel ve svem zaludku volne misto, tak sem to letos trochu prehnal se salatem, udelal se ho 8 kilo:o tak bys mi mohl pomoc, protoze jinak ho budu jist este na oslavu pololetniho vysvedceni deti:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

to je skoro jak z pohadky "Sam si varim sam si peru"

ne ne, starost o blizniho te slechti. A kdybys nahodou nasel ve svem zaludku volne misto, tak sem to letos trochu prehnal se salatem, udelal se ho 8 kilo:o tak bys mi mohl pomoc, protoze jinak ho budu jist este na oslavu pololetniho vysvedceni deti:D:D:D

Hm mám pocit že salát od tebe musím odmítnout protože při posledním vážení měl 8,20 a to v něm ještě nebyla majonéza:D:D:D:D Počítám že misto v žaludku budu mít až za hodně dlouho:D

Ale těší mě že se všechno povedlo na jedničku, salátek byl super jako každej rok, no a rybka taky neměla chybu. Mňam, mám slinu si jít ještě naložit na talířek, ale mám pocit že by mi to v noci v posteli vylezlo nosem:D:D

[upravil dne 25/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Přema

Tak to já co se vrátil od rodičů popíjím s mladou Rum s colou moje oblíbené pití,mladá ale vínečko rum ji nechutná a už skoro nevidím na klávesnici.....

v tom pripade mas za jedna, zvladas rum a jeste i diakritiku ;)

já jsem tak zvyklí málo kdy píšu bez háček a čárek.....a dík Rum je to nejlepší pití ale jen s colou .....beu to bych se asi poblinkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: buml

to je skoro jak z pohadky "Sam si varim sam si peru"

ne ne, starost o blizniho te slechti. A kdybys nahodou nasel ve svem zaludku volne misto, tak sem to letos trochu prehnal se salatem, udelal se ho 8 kilo:o tak bys mi mohl pomoc, protoze jinak ho budu jist este na oslavu pololetniho vysvedceni deti:D:D:D

Hm mám pocit že salát od tebe musím odmítnout protože při posledním vážení měl 8,20 a to v něm ještě nebyla majonéza:D:D:D:D Počítám že misto v žaludku budu mít až za hodně dlouho:D

Ale těší mě že se všechno povedlo na jedničku, salátek byl super jako každej rok, no a rybka taky neměla chybu. Mňam, mám slinu si jít ještě naložit na talířek, ale mám pocit že by mi to v noci v posteli vylezlo nosem:D:D

[upravil dne 25/12/07 Radek Hurvajz]

no tak ja se teda hold pochlapim, no:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

tak to máte super,já po noční vyzvedl dceru spal asi 2 hodiny pak výlet za medvědy do Č.Krumlova se ženou.Tam jsme drobet vymrzli pak zpět domůkde jsem usnul na pelechu.Na večeři mne vzbudili dárečky.Večer usla žena tak jsme s dcerou si udělali procházku po náměstí a pak na Hlubokou.Takže bez alkoholu,až nyní jsem si dal dva kousky.zde foto budějc

[upravil dne 25/12/07 sarkomi]

post-0-14109597450754_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Přema

Tak to já co se vrátil od rodičů popíjím s mladou Rum s colou moje oblíbené pití,mladá ale vínečko rum ji nechutná a už skoro nevidím na klávesnici.....

v tom pripade mas za jedna, zvladas rum a jeste i diakritiku ;)

já jsem tak zvyklí málo kdy píšu bez háček a čárek.....a dík Rum je to nejlepší pití ale jen s colou .....beu to bych se asi poblinkal

Mam kamoše a ten pije jen Rum protože je to nejlepší pití, ale když k němu jdu pěšky tak je nejhorší že on nepouští domů jen tak, no co když jsem tam byl naposledy tak padli dva litry Rumu ve dvou za cca 12 hod, vypadal jsem jak, no radši nechtějte vědět:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Radek Hurvajz rum jsem pil do určité doby pak jsem z toho byl pár dní mimo a už jej ani nesnesu:P ani s čajem

No já potom taky asi pul roku nemohl Rum ani cejtit. Ale po čase se to nějak srovnalo, jinak tvrdej nepiju, jen u něj, a má to na mě divnej vliv.:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: sarkomi

Radek Hurvajz rum jsem pil do určité doby pak jsem z toho byl pár dní mimo a už jej ani nesnesu:P ani s čajem

No já potom taky asi pul roku nemohl Rum ani cejtit. Ale po čase se to nějak srovnalo, jinak tvrdej nepiju, jen u něj, a má to na mě divnej vliv.:D:D:D

rum a nebo kamarad?:D nebo zeby snad oba:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: sarkomi

Radek Hurvajz rum jsem pil do určité doby pak jsem z toho byl pár dní mimo a už jej ani nesnesu:P ani s čajem

No já potom taky asi pul roku nemohl Rum ani cejtit. Ale po čase se to nějak srovnalo, jinak tvrdej nepiju, jen u něj, a má to na mě divnej vliv.:D:D:D

rum a nebo kamarad?:D nebo zeby snad oba:myslim

Nejspíš oba, jiným bych se ani nedal ukecat na pití Rumu:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...