Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejde vyndat cd - orig.rádio


Honza z Nera

Recommended Posts

Původně zaslal: Honza z Nera

re.buml : vždyť já ani nevím co to je :myslim, ale proč ne, když ti to pomůže a mě to bude po namontování fungovat:)

neboj, je to ten ovladaci panel a fungovat potom bude;) a samo jiz predem dekuji za ochotu

2 Pe.Tr > co mas s manzelkou? snad nakej problem:aut

Dam si tedy budika, 10ta KO

[upravil dne 19/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Honza z Nera

re.buml : vždyť já ani nevím co to je :myslim, ale proč ne, když ti to pomůže a mě to bude po namontování fungovat:)

neboj, je to ten ovladaci panel a fungovat potom bude;) a samo jiz predem dekuji za ochotu

2 Pe.Tr > co mas s manzelkou? snad nakej problem:aut

no minule jsme se s Honzou zapovidali a ...

to viš podpantoflaci no:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Honza z Nera

re.buml : vždyť já ani nevím co to je :myslim, ale proč ne, když ti to pomůže a mě to bude po namontování fungovat:)

neboj, je to ten ovladaci panel a fungovat potom bude;) a samo jiz predem dekuji za ochotu

2 Pe.Tr > co mas s manzelkou? snad nakej problem:aut

no minule jsme se s Honzou zapovidali a ...

to viš podpantoflaci no:D

a volala z vokna a nebo si pro tebe rovnou dosla:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar!

Na začátku se tu řešilo rádio:-) Asi to máte už vyřešený,ale kdyby ne,měl jsem to samý akorát to bylo pokurvený už když jsem ho koupil.Dal jsem ho známému spravit a bylo tam třeba vyměnit nějaký plastový díl, který musel objednat, asi tam někdo narval CD pod tlakem.Po výměně v pohodě.

Jinak hodně štěstí s manželkama. Čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

re:Volfino- Ahoj. Díky za info. Vyřešený to ještě nemám. Čekám až po novém roce. Našel jsem si opravnu origo rádií a všeho kolem blízko svého zaměstnání. Tak snad to vyřeší. CD normálně hrálo a když jsem dojel, tak už nešlo vyndat:(

Ono to bude jak píšeš ty, prostě to něco neumí cd podat ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja som mal to isté, už keď som ho kúpil - cd-čko normálne hralo, len nešlo vybrať. Tak som ho rozobral a bol tam vyskočený taký plastový "hrebeň", nezaberalo na neho ozubené kolečko. Tak som to posunul do správnej polohy, poskladal a už niekoľko mesiacov funguje super (klop, klop...;) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, jaký je rozdíl mezi belgičanem a holanďanem, ale pokud jde o výpalek, vytáhl bych ho pinzetou a poté bych ( až bude hafo času ) demontoval rádio. Samo se to neopraví, bude tam buď prach , špína , nebo něco kaput ( kolečko - gumička - excentr - beztak nějaké kurvítko z plastu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...