Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Čeněk

Neví někdo zda jde znovu ten plast ( parabola )pochromovat?

Dělá to vůbec někdo?

Docela by mě to taky zajímalo? :myslim

Nechá se to znova opravit, ale cenu ani konkrétního člověka nevim. Poradit by ale mohl Bohouš, cosi mi o tom říkal;)

Odesláno

Mě napadlo to stříknout sprejem, nebo tam dát takové ty spešl "alobaly" co vypadaj jak zrdcadlo ... ale bohužel mi to někteří vymluvili s tím, že by to bylo pěkné tak na měsíc a pak by to zase odešlo, díky teplotě žárovek ...

Odesláno

Znovupochromování vyjde u takovejch pekáčů dráž, jak nový "bazarový" anebo "druhokelly" světlo... Jestli někdo chcete parabolu na H4, pár se mi jich doma válí, možná i jedna na H4+H1 ;)

Odesláno
Původně zaslal: Čeněk

Bohouši prosím, prosím...................

Kontakt na levné a slušné chromování parabol:

Tel.: 605 489 170, 494 668 170

Nemám osobní zkušenost, ale viděl jsem Voštíkovi světla a vypadají více než dobře - a za ty prachy je to zadara !!! ;)

Odesláno
Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Čeněk

Bohouši prosím, prosím...................

Kontakt na levné a slušné chromování parabol:

Tel.: 605 489 170, 494 668 170

Nemám osobní zkušenost, ale viděl jsem Voštíkovi světla a vypadají více než dobře - a za ty prachy je to zadara !!! ;)

Asi okolí prahy có ?? Jaká je +- cena, ať vím co tady v MS hledat jiného než new paraboly na nový model :-)

Odesláno

Neon: prosím tě, nemáš to světlo H4+H1 na stranu řidiče. Já

jsem je obě dostal zadara, ale jedno mělo těsnící gumu mezi sklem a plastem povytaženou - voda ho trochu poškodila.

Odesláno
Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Čeněk

Bohouši prosím, prosím...................

Kontakt na levné a slušné chromování parabol:

Tel.: 605 489 170, 494 668 170

Nemám osobní zkušenost, ale viděl jsem Voštíkovi světla a vypadají více než dobře - a za ty prachy je to zadara !!! ;)

Tak to mám smůlu. První číslo - mobil je nějaká paní co provádí šití - švadlenka :D

Druhé již neexistuje :myslim

Tak teď babo raď :)

Odesláno

Tak už jsem to číslo našel:

STŘÍBŘENÍ PARABOL

František Nepokoj, U Cihelny 603, Opočno 517 73,

Tel: +420605489708

Bohouš se trochu upsal, na konci je 708 a ne 170:aut

Volal jsem tam a parabolu světla pochromují za cca 400kč a

pošlou na dobírku zpět.

Odesláno
Původně zaslal: Čeněk

Neon: prosím tě, nemáš to světlo H4+H1 na stranu řidiče. Já

jsem je obě dostal zadara, ale jedno mělo těsnící gumu mezi sklem a plastem povytaženou - voda ho trochu poškodila.

Zítra večer mrknu do sklepa a dám Ti vědět ... :papa

Odesláno

Čeněk: tak parabolu H4+H1 na řidičovu stranu opravdu mám, ale parabola už nic moc ... :-/ jestli budeš ale mít cestu kolem PHY, tak se klidně můžeš stavit ... ;)

Odesláno
Původně zaslal: Neon

Čeněk: tak parabolu H4+H1 na řidičovu stranu opravdu mám, ale parabola už nic moc ... :-/ jestli budeš ale mít cestu kolem PHY, tak se klidně můžeš stavit ... ;)

Neone, díky za ochotu, parabolu jsem poslal na pochromování, to víš do Prahy je to mooóc daleko.:P

Až bude hotovo, pošlu fotky paraboly po opravě. Ať ostatní zhodnotí :D:D

Odesláno

Tak parabola včera dorazila zpět.

Pochromování je velice precizní a dobře provedené.

Také mě překvapila rychlost provedení :super

Posílám pár fotek, bohužel se v parabole vše odráží ( což je její účel ) :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...