Dundee Odesláno 5. prosinec 2007 Odesláno 5. prosinec 2007 Původně zaslal: Čeněk Neví někdo zda jde znovu ten plast ( parabola )pochromovat? Dělá to vůbec někdo? Docela by mě to taky zajímalo? Nechá se to znova opravit, ale cenu ani konkrétního člověka nevim. Poradit by ale mohl Bohouš, cosi mi o tom říkal;) Citovat
Sektor Odesláno 5. prosinec 2007 Odesláno 5. prosinec 2007 Mě napadlo to stříknout sprejem, nebo tam dát takové ty spešl "alobaly" co vypadaj jak zrdcadlo ... ale bohužel mi to někteří vymluvili s tím, že by to bylo pěkné tak na měsíc a pak by to zase odešlo, díky teplotě žárovek ... Citovat
Čeněk Odesláno 5. prosinec 2007 Autor Odesláno 5. prosinec 2007 Bohouši prosím, prosím................... Citovat
eljan Odesláno 6. prosinec 2007 Odesláno 6. prosinec 2007 Trošku jsem zahledal a posílám odkaz na vlákno, kde je kontakt na chromování parabol: Citovat
Neon Odesláno 6. prosinec 2007 Odesláno 6. prosinec 2007 Znovupochromování vyjde u takovejch pekáčů dráž, jak nový "bazarový" anebo "druhokelly" světlo... Jestli někdo chcete parabolu na H4, pár se mi jich doma válí, možná i jedna na H4+H1 Citovat
Bohouš Odesláno 6. prosinec 2007 Odesláno 6. prosinec 2007 Původně zaslal: Čeněk Bohouši prosím, prosím................... Kontakt na levné a slušné chromování parabol: Tel.: 605 489 170, 494 668 170 Nemám osobní zkušenost, ale viděl jsem Voštíkovi světla a vypadají více než dobře - a za ty prachy je to zadara !!! Citovat
Sektor Odesláno 6. prosinec 2007 Odesláno 6. prosinec 2007 Původně zaslal: Bohouš Původně zaslal: Čeněk Bohouši prosím, prosím................... Kontakt na levné a slušné chromování parabol: Tel.: 605 489 170, 494 668 170 Nemám osobní zkušenost, ale viděl jsem Voštíkovi světla a vypadají více než dobře - a za ty prachy je to zadara !!! Asi okolí prahy có ?? Jaká je +- cena, ať vím co tady v MS hledat jiného než new paraboly na nový model :-) Citovat
Čeněk Odesláno 6. prosinec 2007 Autor Odesláno 6. prosinec 2007 Neon: prosím tě, nemáš to světlo H4+H1 na stranu řidiče. Já jsem je obě dostal zadara, ale jedno mělo těsnící gumu mezi sklem a plastem povytaženou - voda ho trochu poškodila. Citovat
Čeněk Odesláno 7. prosinec 2007 Autor Odesláno 7. prosinec 2007 Původně zaslal: Bohouš Původně zaslal: Čeněk Bohouši prosím, prosím................... Kontakt na levné a slušné chromování parabol: Tel.: 605 489 170, 494 668 170 Nemám osobní zkušenost, ale viděl jsem Voštíkovi světla a vypadají více než dobře - a za ty prachy je to zadara !!! Tak to mám smůlu. První číslo - mobil je nějaká paní co provádí šití - švadlenka Druhé již neexistuje Tak teď babo raď Citovat
Čeněk Odesláno 7. prosinec 2007 Autor Odesláno 7. prosinec 2007 Tak už jsem to číslo našel: STŘÍBŘENÍ PARABOL František Nepokoj, U Cihelny 603, Opočno 517 73, Tel: +420605489708 Bohouš se trochu upsal, na konci je 708 a ne 170:aut Volal jsem tam a parabolu světla pochromují za cca 400kč a pošlou na dobírku zpět. Citovat
Neon Odesláno 8. prosinec 2007 Odesláno 8. prosinec 2007 Původně zaslal: Čeněk Neon: prosím tě, nemáš to světlo H4+H1 na stranu řidiče. Já jsem je obě dostal zadara, ale jedno mělo těsnící gumu mezi sklem a plastem povytaženou - voda ho trochu poškodila. Zítra večer mrknu do sklepa a dám Ti vědět ... Citovat
Bohouš Odesláno 10. prosinec 2007 Odesláno 10. prosinec 2007 Čeněk - to jsem se neupsal já, ale Voštík :D:D No ale cena dobrá, ne ??? :roker Citovat
Čeněk Odesláno 10. prosinec 2007 Autor Odesláno 10. prosinec 2007 Já si myslím, že za ty prachy super........ Citovat
Demo Odesláno 10. prosinec 2007 Odesláno 10. prosinec 2007 Zitra panovi posilam paraboly z Forda, tak uvidim a poreferuji. Citovat
Demo Odesláno 10. prosinec 2007 Odesláno 10. prosinec 2007 a za ty prachy... snad to neznici, pac me svetlo na brumlika stoji pres 6 tycek Citovat
Neon Odesláno 11. prosinec 2007 Odesláno 11. prosinec 2007 Čeněk: tak parabolu H4+H1 na řidičovu stranu opravdu mám, ale parabola už nic moc ... :-/ jestli budeš ale mít cestu kolem PHY, tak se klidně můžeš stavit ... Citovat
Čeněk Odesláno 17. prosinec 2007 Autor Odesláno 17. prosinec 2007 Původně zaslal: Neon Čeněk: tak parabolu H4+H1 na řidičovu stranu opravdu mám, ale parabola už nic moc ... :-/ jestli budeš ale mít cestu kolem PHY, tak se klidně můžeš stavit ... Neone, díky za ochotu, parabolu jsem poslal na pochromování, to víš do Prahy je to mooóc daleko. Až bude hotovo, pošlu fotky paraboly po opravě. Ať ostatní zhodnotí :D Citovat
Čeněk Odesláno 22. prosinec 2007 Autor Odesláno 22. prosinec 2007 Tak parabola včera dorazila zpět. Pochromování je velice precizní a dobře provedené. Také mě překvapila rychlost provedení Posílám pár fotek, bohužel se v parabole vše odráží ( což je její účel ) Citovat
Guest servisman Odesláno 22. prosinec 2007 Odesláno 22. prosinec 2007 pěkně udělaný a docela i rychle až jsem překvapen Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.