buml Odesláno 2. prosinec 2007 Odesláno 2. prosinec 2007 teda ze mi trvalo, nez sem prisel na to, ze to nema s emisema nic spolecnyho:D Citovat
buml Odesláno 2. prosinec 2007 Odesláno 2. prosinec 2007 Původně zaslal: Miku to zas budou nervy je este ze se me to netyka, ja si radsi pockam na MS v hokeji, tam se neco deje a nebehaj tam simulujici primadony:grr Citovat
Miku Odesláno 2. prosinec 2007 Autor Odesláno 2. prosinec 2007 to se nesmíš dívat na naší domácí ligu:D Citovat
Hafity Odesláno 2. prosinec 2007 Odesláno 2. prosinec 2007 A jak jsme teda dopadli? Se přiznám, že jsem línej to hledat.... Citovat
Kurt Odesláno 2. prosinec 2007 Odesláno 2. prosinec 2007 Původně zaslal: Hafity A jak jsme teda dopadli? Se přiznám, že jsem línej to hledat.... Dobře - hlavně pro Medvěda, nebude se to hrát na Letný. (Portugalci, Švýcaři a Turci) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.