Teebor Odesláno 1. prosinec 2007 Odesláno 1. prosinec 2007 Potrebujem pomoc...Mám 406 2.1 /1997/.Pri dosiahnuti prevádzkovej teploty motora /75-80/ ked zapnem kúrenie+ventilátor, ihned sú všade zarosené okná, pomôže iba zapnutie klimi. Pelový filter som vymenil, ale stále to isté. Kým motor je studený no problem. Dík Citovat
Guest servisman Odesláno 1. prosinec 2007 Odesláno 1. prosinec 2007 nemáš zavřený přívod vzduchu z venku??Že je zapnuta jen vnitřní cirkulace vzduchu?? Citovat
MatrixChose Odesláno 1. prosinec 2007 Odesláno 1. prosinec 2007 To bude nejspis ten problem. Klasika u 406, orvany prevodovy kolecka u toho motorku co ovlada tu klapku. Citovat
P607Olda Odesláno 1. prosinec 2007 Odesláno 1. prosinec 2007 Anebo (bohužel) prosakující radiátor topení Citovat
Teebor Odesláno 1. prosinec 2007 Autor Odesláno 1. prosinec 2007 Mám otvorený prívod vzduchu, skusal som tiez. Aj podla mna bude chyba v chladiacom systeme. Neviem či pomože prášok na tesnenie? Citovat
MatrixChose Odesláno 1. prosinec 2007 Odesláno 1. prosinec 2007 Spis dej prasek proti teplote, treba paralen :D:D Citovat
P607Olda Odesláno 1. prosinec 2007 Odesláno 1. prosinec 2007 Já bych to nedělal (prášek nebo jiné sajrajty). Po rozebrání zjistit, jestli to náhodou není nějaká netěsnost hadice, případně jestli se neshromažďuje voda díky ucpanému odvodnění. Ale pravděpodobně bude potřeba nový radiátor (2000 Kč? plus 1500 za rozebrání přístrojové desky). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.