Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VÝZVA - Najde se několik ochotných členů udělat něco pro Peugeot-club???


Marcel505

Recommended Posts

Já to myslel tak, že by to bylo přehledný. Udělat to podle let výróby, když si někdo půjde obhlídnout do bazaru ročník 94 snadno najde co a jak. Nebo to třeba nějak sesumírovat po více letech a vyzdvihnout jen významější změny. Taky neříkám že se najde všechno..:nevim přece jen je to už trocha historie..:aut

Rád se tohodle tématu ujmu, ještě napíšu 3 seminárky a můžu se do toho dát:grr Ale tohle je mi fakt příjemnější, 205 je krásný číslo oproti 3:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marcel505

jarajarda: Uvidíme, jak Medvěd nastíní podmínky a strukturu, jak by to mělo vypadat...

Ale jak jsem psal - fantazii se meze nekladou...

Bylo by asi dobré aby to bylo celistvé pro všechny modely pro přehlednost.:super

S tim souhlasim a jen čekám, jak se Medvěd vyjádří k mému zpracování. Byla by to taková "první vlaštovka" a konečná podoba by se vyvěsila, aby se podle toho (samozřejmě dle dostupnosti infomací) mohli řídit také ostatní;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marcel505

jarajarda: Uvidíme, jak Medvěd nastíní podmínky a strukturu, jak by to mělo vypadat...

Ale jak jsem psal - fantazii se meze nekladou...

Bylo by asi dobré aby to bylo celistvé pro všechny modely pro přehlednost.:super

S tim souhlasim a jen čekám, jak se Medvěd vyjádří k mému zpracování. Byla by to taková "první vlaštovka" a konečná podoba by se vyvěsila, aby se podle toho (samozřejmě dle dostupnosti infomací) mohli řídit také ostatní;)

Jasný, já to myslím rámcově, každy si to pochopitelně napíše podle sebe, jen spíš rozdělit maličko kde co bude a když se holt u některého modelu něco vynechá třeba z nedostatku momentálních informací, tak se pak dá udělat upgrade:) :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marcel505

jarajarda: Uvidíme, jak Medvěd nastíní podmínky a strukturu, jak by to mělo vypadat...

Ale jak jsem psal - fantazii se meze nekladou...

Bylo by asi dobré aby to bylo celistvé pro všechny modely pro přehlednost.:super

S tim souhlasim a jen čekám, jak se Medvěd vyjádří k mému zpracování. Byla by to taková "první vlaštovka" a konečná podoba by se vyvěsila, aby se podle toho (samozřejmě dle dostupnosti infomací) mohli řídit také ostatní;)

Medvěd má momentálně fofry v práci (dělám i weekendy - holt vánoce a knihy), takže Dunddeho verzi opřipomínkuju zítra odpoledne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Medvěd

Medvěd má momentálně fofry v práci (dělám i weekendy - holt vánoce a knihy), takže Dunddeho verzi opřipomínkuju zítra odpoledne

Není třeba spěchu, znáš to přísloví: "Práce kvapná, málo platná":D

Znám to kapku jinak, ale jo...:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marcel505

jarajarda: Uvidíme, jak Medvěd nastíní podmínky a strukturu, jak by to mělo vypadat...

Ale jak jsem psal - fantazii se meze nekladou...

Bylo by asi dobré aby to bylo celistvé pro všechny modely pro přehlednost.:super

S tim souhlasim a jen čekám, jak se Medvěd vyjádří k mému zpracování. Byla by to taková "první vlaštovka" a konečná podoba by se vyvěsila, aby se podle toho (samozřejmě dle dostupnosti infomací) mohli řídit také ostatní;)

Medvěd má momentálně fofry v práci (dělám i weekendy - holt vánoce a knihy), takže Dunddeho verzi opřipomínkuju zítra odpoledne

Uženou nám předsedu! :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...