Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení přístrojové desky


Mugatu

Recommended Posts

nazdar ja sa chcem pripojiť ku vašej debate

ide o to že chcel by som mať tu kontrolku nezapnutých pasov ale ten zamok na pás je bez privodu nejakeho kabla ale pod sedačkou je nejaký dratik ale všimol som si to taktiež u 205-ky ale neviem na čo su tak som si myslel že by to mohlo byť ku tým pásom

čo vy na to nekukali ste pod sedačky :myslim

a tie parkovačky alebo obrisové svetlá by to chcelo lebo keby som nemal ten pískač na zapnute svetla tak bateria bay bay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: miukoslav306

mohol by niekto stiahnuť tento .zip a poslať mi ho? mail miroslav.melicher@gmail.com

http://peugeot-club.com/index.php?co=download/vypis&upload=/306/palubka

[upravil dne 25/1/08 miukoslav306]

tak už to mám a je to presne to čo som chcel ale až na to že je to old model s nedigitálnym KM počítadlo

Ďakujem stiflerovi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To předělání přístrojovky asi vzdám, konektory jsou jiné a musel bych to všechno předělat a pak kdoví jestli by vše fungovalo jak má. Kdyby měl někdo zájem o přístrojovku na peugeot 306 - new model s otáčkoměrem (digi počítadlo, podsvícené ručičky), tak prodám. Ještě mě napadá neměnil někdo aspon ty ručičky? Ale u starého modelu asi pod nima nebude ani žárovička :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ja jsem zkousel davat novou pristrojovou desku (z noveho modelu megane) na sveho megane. a fungovalo uplne vsechno krom citani pulsu z rj do palubky pro palubni pocitac, takze to neukazovalo spotrebu, jinak uplne vsechno fungovalo jako na stare pristrojovce.

pouze konektroy byly jine, ale na to jsem si udelal redukci.

treba to tak bude i u piskotu, tak proc to nezkusit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde si sehnal ty konektory na vytvoření redukce? Jinak je to super nápad, podle schématu bych tu redukci snad taky udělal. Blbne mi totiž i otáčkoměr - kolísá, někdy neukazuje vubec... I proto se snažím to předělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pro konektory jsem si zajel do tynce nad labem na vrakoviste. mel jsem s sebou novou palubku a ukazal jsem jim ty konektor. rekl jsem s co nejdelsima dratama. a bylo to.

doma jsem vzal kousek plosneho spoje a vytvoril tim vlastne konektory, ktere jsou na zadni strane stare palubky, abych to mohl zasunout do origo konektoru. stacil k tomu kousicek plosneho spoje a pilka na zelezo :D

pak jsem si zjistil jestli je ovladani kontrolek na stare i nove palubce shodne, bylo.

pak uz stacilo jen propojit konektor vyrobeny z plosnaku na nove konektory, a bylo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

první fotka jsou moje budíky z peugeota 1997, nepodsvicene rucky.

druhá fotka jsou budíky z 306 od roku 1998 co jsem koupil tady z fóra, ale nemůžu je předělat, protože mají jiné konektory.

Třetí fotku sem našel někde u inzerátu a přinutila mě k přemýšlení, zda bych mohl jenom předělat ručičiky a svítily by. Jde totiž spíše o starý typ přístrojovky 306 z modelu 1,8, ačkoliv boční ukazatele teploty a paliva už nejsou mírně kryté jako na mojí přístrojovce, pořád spíše připomíná starší model. Ideální by byla nějaká redukce těch konektorů, na což si ale netroufám a zřejmě se to nikdy seriově nevyrábělo. Další možnost sehnat konektory k nové přístrojovce a pak je podle schématu přepojit místo starých. Spolupracovník má taky 306 sedan, o rok mladší než já a ta přístrojovka vypadá v noci nesrovnatelně líp, digitální ukazatel ujetých km se mi taky moc líbí. Pozor ovšem první modely 306 klasický náhod tachometru lankem, nevík do kterého roku, ale já už mám jenom konektory.

Udělal by mi někdo tu redukci?:mad:

post-0-14109599189651_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...