Jump to content
Sign in to follow this  
igor.sk

Aké máte navigačné CD-SVDO

Recommended Posts

Zdravím všetkých.

Po dlkšej odmlke sa opäť ozývam. Tož som kúpil 406 /309 som predal bratovi/ a je tam navigačný. Na túto tému je tu čosi popísané, ale nikto nedal dokopy kto aký rajón má na CD. Predpokladám najviac tu bude Benelux 2003 ktoré mám aj ja. Chvíľu som si myslel že to nejde nakopírovať, avíza od ludí ktorý mali všakovaké CD ale nemali NOW-HAW, teraz som sa do toho pustil aj odskúšal.Všetko OK. Ak by bol záujem Napíšem s akým programom a dám tu aj odkaz. Mohla by sa tu spraviť celkom fajn zbierka. ;) Cao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kedže mám C-5 rok 2001 tak je to brat 406 a kúpil som ho v D aj s platnou registráciou NAVTEQ. Poslednú mapu mám východnú európu 2006/2007. Staré mapy Benelux, Franciu a Stredné nemecko. VDO Dayton mi pravidelne posiela ponuky ale ceny sú od 100 do 200 Eur. Aj teraz prišla ponuka na Ost Europu 2007/2008. Slovensko mi nerobí problémy a Rakúsko a Taliansko je v 2006/2007 super.Kopírované mapy fungujú. Podotýkam, že toto sú mapy pre VDO navy pre autá r.v. 2001-2003.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale dayton tu asi nefunguje. Ja mám Siemens VDO. Bodaj by som sa mýlil.

Ešte otázka na Teba. Koľko súborov a s akými príponami sú na koreni CD. Moje sú .dat, .txt, a hlavne .bin a tých je niekoľko. Čo som pozeral Dayton, ten mal priečinky a jeden .toc, tak to bol iné:bojim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×