Stifler Odesláno 19. listopad 2007 Odesláno 19. listopad 2007 Původně zaslal: jakub106GTI Původně zaslal: BoneDaddy Já osobně bych volil asi tyto. Myslím že by se to k tý tvojí barvě hodilo víc. Ale fakt záleží na tom co se komu líbí. Hlavně aby se to líbilo tobě. které? Když klikneš na to modrý slovo "tyto", tak se ti otevře odkaz... [upravil dne 19/11/07 Stifler] Citovat
jakub106GTI Odesláno 20. listopad 2007 Autor Odesláno 20. listopad 2007 jen není ...tyto... modré tak jsem nevědel [upravil dne 20.11.2007 jakub106GTI] Citovat
Stifler Odesláno 20. listopad 2007 Odesláno 20. listopad 2007 Původně zaslal: jakub106GTI jen není ...tyto... modré tak jsem nevědel Aha, já to mam modře, tak budeš muset asi občas trošku zapátrat, jestli v nějakym textu neni odkaz... Citovat
jakub106GTI Odesláno 20. listopad 2007 Autor Odesláno 20. listopad 2007 většina říkala černé taky se mi líbí)takže na 90%tam pujdou tyto Citovat
oni Odesláno 10. prosinec 2007 Odesláno 10. prosinec 2007 jj moc pekne!nebyla by jeste fotka primo ze zadu?? Citovat
jakub106GTI Odesláno 10. prosinec 2007 Autor Odesláno 10. prosinec 2007 Původně zaslal: oni jj moc pekne!nebyla by jeste fotka primo ze zadu?? Až zítra bohužel..Dnes se k tomu nedostanu moc práce:( Citovat
BoneDaddy Odesláno 10. prosinec 2007 Odesláno 10. prosinec 2007 Původně zaslal: jakub106GTI Původně zaslal: oni jj moc pekne!nebyla by jeste fotka primo ze zadu?? Až zítra bohužel..Dnes se k tomu nedostanu moc práce:( Neva. Na takovou věc si tu rádi počkáme:D. Citovat
KoNG Odesláno 10. prosinec 2007 Odesláno 10. prosinec 2007 Původně zaslal: jakub106GTI Fešný to počin Citovat
oni Odesláno 14. prosinec 2007 Odesláno 14. prosinec 2007 :potlesk:potlesk:potlesk ty tomu sednou,udelal si dobre ze si zvolil tu cernou,moc pene!! Citovat
Smety Odesláno 15. prosinec 2007 Odesláno 15. prosinec 2007 jakub106GTI : pěkný autíčko a ty černý co sis vybral budou parádní... včera jsem viděl tvoji káru v Kolíně na živo a vypadá ještě líp než na obrázku Citovat
oni Odesláno 16. prosinec 2007 Odesláno 16. prosinec 2007 mozna kdyby to bylo do barvy auta.ale tohle j euz moc podle meho! to Linkisek:co ti sviti v tech krouzkach a nemel by si lespi foto jak to sviti! [upravil dne 16/12/07 oni] Citovat
jakub106GTI Odesláno 17. prosinec 2007 Autor Odesláno 17. prosinec 2007 Původně zaslal: Smety jakub106GTI : pěkný autíčko a ty černý co sis vybral budou parádní... včera jsem viděl tvoji káru v Kolíně na živo a vypadá ještě líp než na obrázku Jee díky moc to mě moc těší že se ti líbilo i v reálu:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.