Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní okno


Klabrdon

Recommended Posts

Ahoja,

mám prroblém se vyhřívánim zadního okýnka....trvá to dlouho (10-15 min) a neni to úpně rovnoměrný. Takže by mě zajímalo jestli to je normální? Já myslim že ne páč u mýho přechozího auta(renault clio) to bylo rozehřátý za chvilku. Jestli to tak bejt nemá, nevíte někdo čim by to mohlo bejt???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Klabrdon

Ahoja,

mám prroblém se vyhřívánim zadního okýnka....trvá to dlouho (10-15 min) a neni to úpně rovnoměrný. Takže by mě zajímalo jestli to je normální? Já myslim že ne páč u mýho přechozího auta(renault clio) to bylo rozehřátý za chvilku. Jestli to tak bejt nemá, nevíte někdo čim by to mohlo bejt???:myslim

Za normální teploty (kolem 0) je vidět že topí během minuty až dvou. Do 5ti minut je rozehřáto úplně. Pochopitelně, že když je -10 tak to trvá dýl.

Jako první bych zkusil prostříknout kontakty na okně.

Jako druhé bych zkusil změřit napětí co Ti leze na okno (pochopitelně jeden kablík od okna opojenej) - zda už není náhodou hodně nalomenej přívodní drát a nztrácí se Ti v jeho zlomu volty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...