Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Rok zjistis vyrazenim na motoru ... vetsinou to byva nekde uprostred vzadu ale zas ne schovane, napr. cislo 95 v kolecku. Mesic ale nevim - takove udaje se obcas davaj jaxou panty u prednich dveri ridice apod. Ale treba ja vim mesic jen z TP, rok mam tak jak jsem napsal :)

Odesláno

Rok mám písaný 1993, ide mi ale o mesiac, potrebujem objednať spodný čap a tam sú dva druhy čapov.

1. 1/87 - 7/93

2. 8/93 - 10/96

Preto potrebujem zistiť mesiac výroby a ten v techn. není.

Odesláno

mrkni na to, jaký máš model - automobilky po prázninách (po celozávodní dovolené) mění vždy modelovou řadu.

Při celozávodní dovolené se přestavuje linka na nový model :)

Takže přijdeš do kvelbu a řekneš, že chceš čep na starý nebo nový model. ;)

Odesláno

Nebo čep vyndat dones oni si ho přeměří a objednají tak jak sem to udělal já je to jistota...Škoda že my pak přišli čepy na 406;)Naštěstí odpoledne dojeli ty spravné:D

Odesláno
Původně zaslal: vix

mrkni na to, jaký máš model - automobilky po prázninách (po celozávodní dovolené) mění vždy modelovou řadu.

Při celozávodní dovolené se přestavuje linka na nový model :)

Takže přijdeš do kvelbu a řekneš, že chceš čep na starý nebo nový model. ;)

A ako to zistím ???????

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...