msprlak Odesláno 4. listopad 2007 Odesláno 4. listopad 2007 Dobrý deň Vie niekto poradiť ako zistím mesiac a rok výroby 405 SRDT. Za odpoveď ďakujem. Citovat
Sektor Odesláno 4. listopad 2007 Odesláno 4. listopad 2007 Rok zjistis vyrazenim na motoru ... vetsinou to byva nekde uprostred vzadu ale zas ne schovane, napr. cislo 95 v kolecku. Mesic ale nevim - takove udaje se obcas davaj jaxou panty u prednich dveri ridice apod. Ale treba ja vim mesic jen z TP, rok mam tak jak jsem napsal Citovat
msprlak Odesláno 4. listopad 2007 Autor Odesláno 4. listopad 2007 Rok mám písaný 1993, ide mi ale o mesiac, potrebujem objednať spodný čap a tam sú dva druhy čapov. 1. 1/87 - 7/93 2. 8/93 - 10/96 Preto potrebujem zistiť mesiac výroby a ten v techn. není. Citovat
vix Odesláno 4. listopad 2007 Odesláno 4. listopad 2007 mrkni na to, jaký máš model - automobilky po prázninách (po celozávodní dovolené) mění vždy modelovou řadu. Při celozávodní dovolené se přestavuje linka na nový model Takže přijdeš do kvelbu a řekneš, že chceš čep na starý nebo nový model. Citovat
MirasCC Odesláno 4. listopad 2007 Odesláno 4. listopad 2007 Teoreticky by se to mělo dát zjistit z informací uvedených na http://public.servicebox.peugeot.com/ po zadání VIN Citovat
Mišak Odesláno 4. listopad 2007 Odesláno 4. listopad 2007 Nebo čep vyndat dones oni si ho přeměří a objednají tak jak sem to udělal já je to jistota...Škoda že my pak přišli čepy na 406;)Naštěstí odpoledne dojeli ty spravné Citovat
msprlak Odesláno 4. listopad 2007 Autor Odesláno 4. listopad 2007 Původně zaslal: vix mrkni na to, jaký máš model - automobilky po prázninách (po celozávodní dovolené) mění vždy modelovou řadu. Při celozávodní dovolené se přestavuje linka na nový model Takže přijdeš do kvelbu a řekneš, že chceš čep na starý nebo nový model. A ako to zistím ??????? Citovat
MirasCC Odesláno 4. listopad 2007 Odesláno 4. listopad 2007 Třeba v tom serviceboxu po zadání VIN Citovat
vix Odesláno 4. listopad 2007 Odesláno 4. listopad 2007 anebo podle toho, jak ta 405-ka vypadá.. neměnil se v 92/93 vzhled auta (palubka apod) - nebyl facelift ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.