Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alfa Romeo????


Guest bimbo405

Recommended Posts

S tou 2.4JTD jsem jezdil občas, a není to špatný svezení na naftu.. a je pravda že ten 5ti válec je fakt pěkný i po stránce kultivovanosti.... a příjde mi,že to jede o doost lip jak 406 2.2HDI alespoň subjektivně.... Možná je o pár kg lehčí ..... :myslim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejakou dobu brousim Alfa, 1.9 JTD, zatim cca 10tkm a pocity?vesmes pozitivni:

spotreba kolem 6l/100km vetsinou po dalnici, zadnej extremni drak, tech 77kW je tak akorat, ale da se s ni jet i celkem svizne, ponekud citlivejsi rizeni, podvozek jinak v pohode, brzdy trochu vadnou pri intenzivnim delsim brzdeni, sedacky s dobrym bocnim vedenim, kufr nejakejch 360l s vysoko polozenou hranou, malo ulozneho prostoru v kabine, na kocicich hlavach ponekud hlucnejsi, jinak interier lepsi prumer :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

S tou 2.4JTD jsem jezdil občas, a není to špatný svezení na naftu.. a je pravda že ten 5ti válec je fakt pěkný i po stránce kultivovanosti.... a příjde mi,že to jede o doost lip jak 406 2.2HDI alespoň subjektivně.... Možná je o pár kg lehčí ..... :myslim:super

To je pochopitelné, že to 2,4JTD jede lépe než 2,2HDI, taky je to nesrovnatelně lepší motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...