buml Odesláno 28. říjen 2007 Odesláno 28. říjen 2007 tak sem uspesne sehnal vozejk za auto a mam maly problem, nikde nemuzu najit jestli musim pred prevodem s privesem na evidencku a nebo je tato kravina urcena jen pro auta a ja muzu jit v klidu rovnou pro novou znacku? Citovat
Dundee Odesláno 29. říjen 2007 Odesláno 29. říjen 2007 Na evidenčku musíš Byli jsme na ní s kolegou asi před dvěma lety, když koupil starší vozejk;) Citovat
P607Olda Odesláno 29. říjen 2007 Odesláno 29. říjen 2007 evidenčka je nutná [upravil dne 29.10.2007 P607Olda] Citovat
buml Odesláno 29. říjen 2007 Autor Odesláno 29. říjen 2007 no nepotesili ste me:-( ale tak nak sem to v nasem statnim bordelu ocekaval. diky za odpovedi:super Citovat
Marcel505 Odesláno 29. říjen 2007 Odesláno 29. říjen 2007 Původně zaslal: buml no nepotesili ste me:-( ale tak nak sem to v nasem statnim bordelu ocekaval. diky za odpovedi:super A pokud to budou dělat pořádně, tak ti při evidenčce budou kontrolovat i pneu. Tak na to bacha... Mě kvůli tomu jednou vyhodili. Citovat
buml Odesláno 29. říjen 2007 Autor Odesláno 29. říjen 2007 Původně zaslal: Marcel505 A pokud to budou dělat pořádně, tak ti při evidenčce budou kontrolovat i pneu. Tak na to bacha... Mě kvůli tomu jednou vyhodili. myslis rozmerove? Citovat
Marcel505 Odesláno 30. říjen 2007 Odesláno 30. říjen 2007 Původně zaslal: buml Původně zaslal: Marcel505 A pokud to budou dělat pořádně, tak ti při evidenčce budou kontrolovat i pneu. Tak na to bacha... Mě kvůli tomu jednou vyhodili. myslis rozmerove? Přesně tak. Rozměr dle TP. Třeba si toho nevšimnou, kdo ví... [upravil dne 30/10/2007 Marcel505] Citovat
kobra Odesláno 30. říjen 2007 Odesláno 30. říjen 2007 jde v podstatě o 200 Kč , jenž nasypeš do státní kasy Citovat
buml Odesláno 31. říjen 2007 Autor Odesláno 31. říjen 2007 Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: buml Původně zaslal: Marcel505 A pokud to budou dělat pořádně, tak ti při evidenčce budou kontrolovat i pneu. Tak na to bacha... Mě kvůli tomu jednou vyhodili. myslis rozmerove? Přesně tak. Rozměr dle TP. Třeba si toho nevšimnou, kdo ví... [upravil dne 30/10/2007 Marcel505] tak to sem v prdeli, protoze v tp ja 155 nebo 165 a ja tam mam 175:D a nevi nekdo jestli nahodou doklad o technicky tu evidencku nenahrazuje pokud neni starsi 30-ti dnu. Ja jen ze je tam kouzelna veta ze: "Vozidlo z hlediska evidencni kontroly vyhovuje" Citovat
Marcel505 Odesláno 31. říjen 2007 Odesláno 31. říjen 2007 Původně zaslal: buml Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: buml Původně zaslal: Marcel505 A pokud to budou dělat pořádně, tak ti při evidenčce budou kontrolovat i pneu. Tak na to bacha... Mě kvůli tomu jednou vyhodili. myslis rozmerove? Přesně tak. Rozměr dle TP. Třeba si toho nevšimnou, kdo ví... [upravil dne 30/10/2007 Marcel505] tak to sem v prdeli, protoze v tp ja 155 nebo 165 a ja tam mam 175:D a nevi nekdo jestli nahodou doklad o technicky tu evidencku nenahrazuje pokud neni starsi 30-ti dnu. Ja jen ze je tam kouzelna veta ze: "Vozidlo z hlediska evidencni kontroly vyhovuje" To nahrazuje, jen pokud je technická na tvoje jméno a myslím že to lze užít do 10-ti dnů. Máš-li protokol z technický na tvé jméno, tak to můžeš jít přehlásit... Citovat
buml Odesláno 31. říjen 2007 Autor Odesláno 31. říjen 2007 Původně zaslal: Marcel505 To nahrazuje, jen pokud je technická na tvoje jméno a myslím že to lze užít do 10-ti dnů. Máš-li protokol z technický na tvé jméno, tak to můžeš jít přehlásit... tak je samozrejme na bejvaliho majitele:( njn tak se zkusim zejtra po ceste nekde stavit, to je hrozna buzerace k houvnu Citovat
myryn Odesláno 31. říjen 2007 Odesláno 31. říjen 2007 Původně zaslal: kobra jde v podstatě o 200 Kč , jenž nasypeš do státní kasy No to bude podstatně víc. - evidenčka - nová pojistka na vozík /jináč ti neudělaj převod/ Citovat
buml Odesláno 31. říjen 2007 Autor Odesláno 31. říjen 2007 Původně zaslal: myryn Původně zaslal: kobra jde v podstatě o 200 Kč , jenž nasypeš do státní kasy No to bude podstatně víc. - evidenčka - nová pojistka na vozík /jináč ti neudělaj převod/ tak pojistka je v poho tu uz mam za 191/rok evidencka 150-200 a prevod nevim kolik, me na tom sere, za ma clovek v ruce papir kterej rika presne to co voni chtej, ale clovek tam musi este pro jeden kterej se jmenuje jinak, ale je tam to samy:grr Citovat
Marcel505 Odesláno 1. listopad 2007 Odesláno 1. listopad 2007 Původně zaslal: buml Původně zaslal: myryn Původně zaslal: kobra jde v podstatě o 200 Kč , jenž nasypeš do státní kasy No to bude podstatně víc. - evidenčka - nová pojistka na vozík /jináč ti neudělaj převod/ tak pojistka je v poho tu uz mam za 191/rok evidencka 150-200 a prevod nevim kolik, me na tom sere, za ma clovek v ruce papir kterej rika presne to co voni chtej, ale clovek tam musi este pro jeden kterej se jmenuje jinak, ale je tam to samy:grr Převod 800 ??? Teda jestli to nezdražili... Citovat
buml Odesláno 1. listopad 2007 Autor Odesláno 1. listopad 2007 Původně zaslal: Marcel505 Převod 800 ??? Teda jestli to nezdražili... No to doufam ze ne, dneska sme to na srazu probirali s Dundeem a snad by to melo bejt kolem tri stovek, doufam. Jinak evidencka za 280 voci dopadla dobre, rozmer pneu neresil a to o nem vedel, akorat sme chvili hledali jestli je vin nekde na ramu.....nebyl, ale prej to nekdy razili a nekdy ne, takze uz me ceka jen ten urad pro zapis a novou rz;) Citovat
Marcel505 Odesláno 2. listopad 2007 Odesláno 2. listopad 2007 Původně zaslal: buml Původně zaslal: Marcel505 Převod 800 ??? Teda jestli to nezdražili... No to doufam ze ne, dneska sme to na srazu probirali s Dundeem a snad by to melo bejt kolem tri stovek, doufam. Jinak evidencka za 280 voci dopadla dobre, rozmer pneu neresil a to o nem vedel, akorat sme chvili hledali jestli je vin nekde na ramu.....nebyl, ale prej to nekdy razili a nekdy ne, takze uz me ceka jen ten urad pro zapis a novou rz;) Jóóóó 300 Kč... Jenže to bylo před 3,5 roky... Já naposled za převod auta platil 800, a u přívěsu asi sleva nebude... Citovat
buml Odesláno 2. listopad 2007 Autor Odesláno 2. listopad 2007 Původně zaslal: Marcel505 Jóóóó 300 Kč... Jenže to bylo před 3,5 roky... Já naposled za převod auta platil 800, a u přívěsu asi sleva nebude... uvidime, v pondeli budu chytrejsi hlavne chudsi:( ted jde jen o to, o kolik:myslim Citovat
Marcel505 Odesláno 2. listopad 2007 Odesláno 2. listopad 2007 Původně zaslal: buml Původně zaslal: Marcel505 Jóóóó 300 Kč... Jenže to bylo před 3,5 roky... Já naposled za převod auta platil 800, a u přívěsu asi sleva nebude... uvidime, v pondeli budu chytrejsi hlavne chudsi:( ted jde jen o to, o kolik:myslim Umím předpovídat budoucnost: V pondělí budeš chudší o 800 Kč... Citovat
buml Odesláno 5. listopad 2007 Autor Odesláno 5. listopad 2007 tak prevod mam po dnesku uspesne zasebou, netrvalo to ani 20 minut a cena? ani 800 ani 300, ale 500,- tak to se da jeste skousnout Citovat
Marcel505 Odesláno 5. listopad 2007 Odesláno 5. listopad 2007 Původně zaslal: buml tak prevod mam po dnesku uspesne zasebou, netrvalo to ani 20 minut a cena? ani 800 ani 300, ale 500,- tak to se da jeste skousnout No ale převod aut je za 800, ne? Těžko by zlevnili... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.