Pefox Odesláno 25. říjen 2007 Odesláno 25. říjen 2007 Ahoj. Prosím o radu, nesvieti na 406 combi zadná hmlovka. Žiarovka je v poriadku,podľa el.schémy ide kábel zo svetla na poistku F19,ktorá je dobrá. Poistka F19 by mala byť ešte aj pre signalizáciu zadnej hmlovky na prístrojovej doske, lenže keď ju vytiahnem ikonka na prístojovej doske svieti. Poraďte, kde môže byť chyba,alebo ktorá poistka je pre zadnú hmlovku? Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. říjen 2007 Odesláno 25. říjen 2007 a jde 12V do toho světla vzadu? vem zkoušečku a proměř kabel v konektoru popř pod žarovkou. Citovat
Pefox Odesláno 25. říjen 2007 Autor Odesláno 25. říjen 2007 12V nejde už do konektoru pre hmlovku, neviem či poistka F19 je ozaj pre zadné hmlovky,alebo nie. Všetky poistky pod volantom vyzerajú byť dobré. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.