Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407coupé...


Cacorka.S

Recommended Posts

Původně zaslal: MatrixChose

Kdybych mel zbytecnej 1,5 milionu tak by jsi nebyla (je to muj sen), ale bohuzel :myslim

.

.ahooojky,

1,5 mega je nesmysl ;) . můj to byl též sen, ale koukala jsem po sedanech, protože sem tolik nechtěla dát...nakonec sem sehnala s necelými 30000km tady a byl přímo z Francie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: MatrixChose

Kdybych mel zbytecnej 1,5 milionu tak by jsi nebyla (je to muj sen), ale bohuzel :myslim

.

.ahooojky,

1,5 mega je nesmysl ;) . můj to byl též sen, ale koukala jsem po sedanech, protože sem tolik nechtěla dát...nakonec sem sehnala s necelými 30000km tady a byl přímo z Francie

A stál jenom mega? tak to je super :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

No co jsem koukal tak jsi asi jediná registrovaná členka s 407 coupe nebo to tam někdo nemá vypsaný. No jo no ještě pořád to auto stojí víc než jedno porcelánový prasátko :) Ale časem se tu někdo objeví...

no jo, porcelánové prasátko mi fakt nevydrželo....a z druhého sem ubrala jen kousek ;o))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: MatrixChose

Kdybych mel zbytecnej 1,5 milionu tak by jsi nebyla (je to muj sen), ale bohuzel :myslim

.

.ahooojky,

1,5 mega je nesmysl ;) . můj to byl též sen, ale koukala jsem po sedanech, protože sem tolik nechtěla dát...nakonec sem sehnala s necelými 30000km tady a byl přímo z Francie

Tak to neni, funglovka s 2,7 HDi + nejaka ta vybava a je to mega a pul.. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: Driver

No co jsem koukal tak jsi asi jediná registrovaná členka s 407 coupe nebo to tam někdo nemá vypsaný. No jo no ještě pořád to auto stojí víc než jedno porcelánový prasátko :) Ale časem se tu někdo objeví...

no jo, porcelánové prasátko mi fakt nevydrželo....a z druhého sem ubrala jen kousek ;o))))

Týýý jo to musíš mít pořádný porcelánový prasátko, aspoň v měřítku 1:1 k tomu živýmu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: MatrixChose

Kdybych mel zbytecnej 1,5 milionu tak by jsi nebyla (je to muj sen), ale bohuzel :myslim

.

.ahooojky,

1,5 mega je nesmysl ;) . můj to byl též sen, ale koukala jsem po sedanech, protože sem tolik nechtěla dát...nakonec sem sehnala s necelými 30000km tady a byl přímo z Francie

A stál jenom mega? tak to je super :D:D:D

ani to mega...pssst dál už nepovím, ale chlapi v peugeotu na mě koukali jak na zázrak, že nové auto a za kolik pořízené...bez vady...jen malinko škrábaneček na nárazníku...ale to mi v Praze stejně někdo za chvíli odře...favoritem ;o)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Cácorko tak přijeď tu francouzskou nádheru předvést na 35. Pražský minisraz v Peugeot restauraci, tady na foru najdeš podrobnosti ;)

Už sem o té restauraci slyšela...ale víš, myslím si že se tam asi schází hodně mladí lidičkové, nevím jak by na mě jukali ;o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Cacorka.S

Jinak moc děkuji za přízeň, s tou se člověk setká fakt málokdy :super

Neni za co... Treba me nekdy svezes :super:super :D:D:D

třeba tě nechám i svézt,ať víš sám jak se v něm jede. Mně přirostlo hned k zadku...teda ostatně jako každý peugeot ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Cacorka.S

Jinak moc děkuji za přízeň, s tou se člověk setká fakt málokdy :super

Neni za co... Treba me nekdy svezes :super:super :D:D:D

třeba tě nechám i svézt,ať víš sám jak se v něm jede. Mně přirostlo hned k zadku...teda ostatně jako každý peugeot ;)

:D tak to jo, hlavne tomu verim, me 406 taky, naprosto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: Driver

Cácorko tak přijeď tu francouzskou nádheru předvést na 35. Pražský minisraz v Peugeot restauraci, tady na foru najdeš podrobnosti ;)

Už sem o té restauraci slyšela...ale víš, myslím si že se tam asi schází hodně mladí lidičkové, nevím jak by na mě jukali ;o)))

No jak by jukali, úplně normálně, tenhle klub není omezený věkem, v podstatě jsou tu lidi od 0 do XXX let tak se nestyď a klidně přijeď, neboj nejsou to srazy jen -náctiletých ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

406SW starší verzi má manžel, jezdí s ní taxi...ale když jí přivezl, sedla sem si a hned bez problémů...a to sem dva roky neseděla za volantem a sedan když tenkrát vyšel tak se mi moc líbil...byla sem po té 406 úplně nemocná ))))

:D:D to ja taky a nakonec jsem si ji poridil... jinak Driver ma pravdu, o vek vubec nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: Driver

Cácorko tak přijeď tu francouzskou nádheru předvést na 35. Pražský minisraz v Peugeot restauraci, tady na foru najdeš podrobnosti ;)

Už sem o té restauraci slyšela...ale víš, myslím si že se tam asi schází hodně mladí lidičkové, nevím jak by na mě jukali ;o)))

No jak by jukali, úplně normálně, tenhle klub není omezený věkem, v podstatě jsou tu lidi od 0 do XXX let tak se nestyď a klidně přijeď, neboj nejsou to srazy jen -náctiletých ;)

No já se nebojím....rozumím si se skoro každou věkovou kategorií...já věk neřeším... tak sem malinko sondovala ))))

a to najdu ve srazech? a to se zamlouvá místo?...Už kdysi když jsem se dověděla,že takováto restaurace v Praze je, že zajdu aspon na kafčo ))) juknout prostě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...