plazi Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Prosím o radu, chci dobít před zimou baterku a nevím jestli při odpojení ,nabití a následném připojení bude vše v pořádku jak auto ,motor startování a taky rádio.Auto je dovezeno z Francie.Nevín jestli jsou na tomto Peugeotu nějaká zabezpečení nebo něco takovýho. Má někdo s tímto zkušenosti a může mě poradit? Všem díky za odpovědi.V.Z. Citovat
P607Olda Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Můj názor je zde Je z praxe, můžete nesouhlasit, ale to je asi tak vše, co se s tím dá udělat. Takže ještě jednou - projeď auto tak 15 minut a baterka se dobije, a pak v zimě taky, každý týden nebo co dva týdny. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.