Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Kamarád přehlídnul se svojí 309 1,4i obrubník a prorazil vanu a utrhnul stabilizátor řízení.. Pač velký TP má ještě původní majitel tak nezná přesný označení motoru. Tak aby jsme věděli na jakéj motor máme ( mu s tím pomáhám ) shánět vanu.. Tak vás drazí kolegové i ty více znalé motorů prosím o radu... Děkuji..:papa:myslim

post-0-14109596677458_thumb.jpg

Odesláno

Klasický typ TU. Vanu mám, ale je to trochu z ruky. Ještě je nutno předem vanu sundat a zjistit, jestli neprasklo olejové čerpadlo. V případě nouze mám i to.

Odesláno
Původně zaslal: Hafity

Klasický typ TU. Vanu mám, ale je to trochu z ruky. Ještě je nutno předem vanu sundat a zjistit, jestli neprasklo olejové čerpadlo. V případě nouze mám i to.

A nešlo by to poslat poštou? Krabici koupíš na poště a tu bych stejně jako poštovný a cenu za tu vanu uhradil..

Odesláno
Původně zaslal: Hafity

Samo to jde, ale napřed se přesvědči, jak to máš s tou olejovou pumpou.

OK.. Hodíme ju dolů a uvidíme a pak se zas ozvu.. Dík...

Odesláno
Původně zaslal: vinorak

Původně zaslal: KUBBACHER

TU3M:myslim

TU to je a pak tam jsou už jenom dvě varianty. 1,1 to je HDZ a nebo 1,4 a ta je KDZ nebo KDY takkže to je 1,4:super

Já bych řek taky ,že je to 1.4ka,protože sem jí donedávna měl a ten motor je mi hodně povědomej.Teď s tim jezděj mladí(dcera )tak až zase přijedou,tak se eště kouknu,ale myslim ,že je to 1.4ka na 90%

Odesláno
Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: vinorak

Původně zaslal: KUBBACHER

TU3M:myslim

TU to je a pak tam jsou už jenom dvě varianty. 1,1 to je HDZ a nebo 1,4 a ta je KDZ nebo KDY takkže to je 1,4:super

Já bych řek taky ,že je to 1.4ka,protože sem jí donedávna měl a ten motor je mi hodně povědomej.Teď s tim jezděj mladí(dcera )tak až zase přijedou,tak se eště kouknu,ale myslim ,že je to 1.4ka na 90%

Jo je to 1,4 Navrchu je to napsaný..:super

  • O 10 měsíců později...
Odesláno
Původně zaslal: tronick

zdravim pani! chcem sa spytat,kto mi poradi..?

309 gti 88kw alebo 90kw neviem ci je to ten isty motor?

ake gti davali do 309ny?

su to 8ventilove motory?

oznacenie motora 1cw24 > aky je to motor?

tu je foto http://fotoalbumy.azet.sk/italospeed/led/?i9=a4e86e6dbf54

VDAKA!!!!

jj to je 8mi vetilovy gti.. co vim tak se delali dve verze 8v, ale mozna me nekdo opravi.. a pak jeste v omezenejch seriich 1.9 16v...

309 1.9 8v XU9M (DDZ) 1988 - 1993 Bendix 1B

309 1.9 8v XU9JAZ (DKZ) 1988 - 1993 Motronic M1.3

309 1.9 16V DOHC XU9J4K (D6C) 1990 - 1991 Motronic 4.1

309 1.9 16V DOHC XU9J4K (D6C) 1991 - 1992 Motronic 1.3

309 1.9 16V cat XU9J4L/Z (DFW) 1990 - 1992 Motronic 1.3

Odesláno

jurash ma na mysli motory DKZ(120PS) a D6B(130PS), jeden z nich to bude.

zamenitelne je prakticky vsechno kolem motoru, podvozek moc ne, bo 309 je vetsi. jdou vymenit akorat cele napravy.

Odesláno

jo, s tema dilama to je presne jak pise .mycTD (dik za doplneni), motory jsou zamenitelny, brzdy sou stejny, myslim si ze i zadni naprava je stejna. v tom vyctu mi chybi ten D6B motor takze:

309 1.9 8v XU9JA (D6B) 1987 - 1992 Bosch LE Jetronic

:papa

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...