Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

vyklající se převodovka


redswift

Recommended Posts

mam peugeot 106 a mam problém s převodovkou-řadit jdeo normálně, ale strašně se vykla at je zařazeno nebo ne, tak s ní můžete absolutně lehce hejbat ze strany na stranu, nějaký dráhy stupnů vubec nejsou poznat. díval jsem se zespda a za převodovkou je takovej kloub, kterej se hejbe. nemohl by to být on? nevíte případně jak se to dá vyměnit nebo kolik to stojí? neměl někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tim že se vyklá myslíš nejspíš šaltpáku ne? Že má páka vůli při zařazený rychlosti. Měl jsem přesně stejnej problém, taky šlo o 106ku, časem šla špatně řadit zpátečka, pak už vyskakovala a jednoho rána jedu dám za dva a za tři už jdem nezařadil páč vypadlo jedno táhlo řazení. Jak říkáš ten klub tak od něj vedou asi tři takový tyčky s kuličkama na koncích. Na konci těch táhel je jakoby prstýnek, průměr cca 5 cm a v něm je vlisovanej silentblok s protikusem toho kloubu (prostě silentblok s jamkou) No a celej tenhle silentblok se z toho prstýnku vyvlík. Sehnal jsem na vrakáči tyčku z 206, uříz navařil druhou pulku původní a je to v pohodě. Vůle v páce zmizely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...