Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčky


rodov

Recommended Posts

Čus,dnešní vyblikání házelo 12,41,33 a 11.Co jsem koukal,tak 33 je sensor podtlaku v sání, a co dávalo tu 23- spínač volnoběhu.Po nastartování,nízké otáčky,zapnul jsem světla,nechcípl a rozjel se,necukal,až za chvíli.Jízda byla cukavá i po zahřátí,asi jak jsem posunul ten potenciometr.Co jsem vypozoroval,dnes,pozvolné přidávání dobrý,ale jen trošku rychleji sešlápnutý plyn,cukačka,ale pak se srovnal a běžel bez cukání.Ještě jsem natankoval půl nádrže,nalil líh proti vodě v palivové soustavě,ale žádné zlepšení.Koukal jsem i na víčko nádrže,jestli není dírka ve víčku neprůchodná-vše v pořádku.Jinak dnes mi rupla ta brzdová trubička nadobro.Samozřejmě,že je to nad nádrží!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rodov

Čus,dnešní vyblikání házelo 12,41,33 a 11.Co jsem koukal,tak 33 je sensor podtlaku v sání, a co dávalo tu 23- spínač volnoběhu.Po nastartování,nízké otáčky,zapnul jsem světla,nechcípl a rozjel se,necukal,až za chvíli.Jízda byla cukavá i po zahřátí,asi jak jsem posunul ten potenciometr.Co jsem vypozoroval,dnes,pozvolné přidávání dobrý,ale jen trošku rychleji sešlápnutý plyn,cukačka,ale pak se srovnal a běžel bez cukání.Ještě jsem natankoval půl nádrže,nalil líh proti vodě v palivové soustavě,ale žádné zlepšení.Koukal jsem i na víčko nádrže,jestli není dírka ve víčku neprůchodná-vše v pořádku.Jinak dnes mi rupla ta brzdová trubička nadobro.Samozřejmě,že je to nad nádrží!:(

Vyřešil bych hlavně ty chyby 33 a 23. Diagnostika přecejenom nelže.

23 = bych viděl příčinu toho špatnýho volnoběhu

33 = asi to někde přisává (možná netěsní parohy):myslim

Chtělo by to někoho, kdo zná přesně co v motoru tyhle hlášky hází.

Zkus sem hodit podroubnou fotku Tvýho motoru (nebo jí hoď někam na servr a hoď sem jenom odkaz), ať se můžem kouknout jestli je všechno pohledově OK (třeba zapojení hadic atd.)

[upravil dne 26/9/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rodov

Co jsem delal poslední vyblikáni,házelo to jen 12,41 a 11.Jednou to hodilo 23.Ty zvěrstva co to házelo pred tim už to nehází.Co poradiš?Dá se nějak odzkoušet ten jednobod?

Odzkoušet jednobod by nějak měl jít, ale jak to netuším. Já po nastartování sundal filtr a koukl do parohů a z jednobodu tam benzín šel (jako z rozprašovače)..takže Ok. Ale jak ho změřit??? :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud koukám na klapku po sundáni sání,jednobod taky rozstrikuje,vypadá to,ze je OK.Fotky jsem hodim,snad odpoledne,jestli vydrži počasí.Včera jsem jezdil,vyblikání 12,41,33,11.Hele,kde by to mohlo přisávat falešný vzduch?Sáni přidělaný na dvě sponku(jednobod,vzduch.filtr).Všechno přesponkovaný a hadice nový.Mimo jedný,podtlak ze sání.Ale rozdělany a nové sponky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rodov

Pokud koukám na klapku po sundáni sání,jednobod taky rozstrikuje,vypadá to,ze je OK.Fotky jsem hodim,snad odpoledne,jestli vydrži počasí.Včera jsem jezdil,vyblikání 12,41,33,11.Hele,kde by to mohlo přisávat falešný vzduch?Sáni přidělaný na dvě sponku(jednobod,vzduch.filtr).Všechno přesponkovaný a hadice nový.Mimo jedný,podtlak ze sání.Ale rozdělany a nové sponky.

To nemusí bejt hadicema, může to přisávat parohama, myslím tím od jednobodu směrem k motoru "sací potrubí".

To je mi záhada.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vše co jsem dnes stihl,pokud tomu rozumím,chtělo by to zkusit dotáhnou sací potrubí tedy"parohy".Určitě tam bude těsnění.Zítra pokud bude jen trochu kloudně zkusím.Koukněte prosím na ty fotky a pokud by se Vám jen troch něco nezdálo,dejte vědět.Dík všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No těsnění by tam mělo bejt, ale často je tam jenom takovej ten silikon na motory.Hlavně je nepovoluj, parohy jsou taky chlazený a mohla by vytýct chladící kapalina motoru:D...sice trocha ale přece něco:D:D.

Jinak fotky jsou po prvním zběžným omrknutím celkem OK.:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rodov

Jasný,zkusím jen utáhnout,dík za radu o té vodě jsem tedy vůbec neveděl.

Já taky nee, ale když jsem dělal těsnění pod hlavou, mrkal jsem jak drát, když jsem to tam uviděl.:D

Ale stejně je to záhada, mě motor běží bez problémů i když mu odpojím půlku kabelů co k němu jdou.....mám to odzkoušený:mad:...Ty tam máš zapojený všechno a pořád se mu nechce šlapat:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 27/9/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady pročítám,tak mě to připomíná moji závadu na 309 1,4i rv.92.Auto taky začalo při ohřátí motoru cukat asi mezi 1500-2500ot.tak jsem pročítal ruzný nastavení,a nakonec jsem zjistil,že jsem si u studeného motoru posunul zarážku plynu protože se zdálo dost volný lanko,ale ři ohřátí motoru,kdy se rameno škrtící klapky víc vykloní,mi to špatně spínalo spínač volnoběhu v krokáči.nastavil jsem při ohřátém motoru vůli a bylo po problému.Ale nevím,jestli při tom všem,čím už jsi tady hýbal,to nebude problém to v domácích podmínkách vůbec seštelovat.Ať se daří.Možná nemám ani pravdu ,ale na těch fotkách je to lanko napnutý.Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...