čakom Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Nevíte jestli se dají sehnat sportovní pružiny na 406 jen na přední nápravu. Všude jsem videl jen sady. Sadu kupovat nechci protože bych ty zadni nevyužil protože když auto naložím tak mi to vzadu štrejchá tak zadek snižovat nechci. Chtel bych snížit jen předek o 3-4 cm. Citovat
CENNY205 Odesláno 29. srpen 2007 Odesláno 29. srpen 2007 skus je objednat na wild-tuning.cz a nebo na speedpro.cz Citovat
čakom Odesláno 30. srpen 2007 Autor Odesláno 30. srpen 2007 Původně zaslal: CENNY205 skus je objednat na wild-tuning.cz a nebo na speedpro.cz Díky. zkusím. Citovat
kukikuk Odesláno 30. srpen 2007 Odesláno 30. srpen 2007 Taky shanim jenom predni pruziny na 406 HDi tak o 3-4 cm dolu ;o) Citovat
kukikuk Odesláno 30. srpen 2007 Odesláno 30. srpen 2007 for čakom-Prosim te, kdyz nahodou ty pruziny nekde sezenes, tak me dej pls vedet sem an foru nebo treba na icq 267777368 kde si je koupil a za kolik, moc dekuju. Citovat
Jirka Soptík Odesláno 30. srpen 2007 Odesláno 30. srpen 2007 Ahoj ja jsem kupoval na mojí 309 ze stránky http://www.spoilercentrum.cz/tuning/podvozky-pruziny-tlumice/sportovni-pruziny-vmaxx/6591-sportovni-pruziny/ jsou tam na všechny modely Peugeot a docela dobré ceny.Půjdou tam určitě koupit i jen přední pružiny.Stačí jen si vybrat s katalogu ty správné a bude lepší to tel. objednat. Citovat
čakom Odesláno 2. září 2007 Autor Odesláno 2. září 2007 Původně zaslal: kukikuk for čakom-Prosim te, kdyz nahodou ty pruziny nekde sezenes, tak me dej pls vedet sem an foru nebo treba na icq 267777368 kde si je koupil a za kolik, moc dekuju. Možná už jsem sehnal. ještě tam musím zajet. Citovat
VIP3R Odesláno 10. září 2007 Odesláno 10. září 2007 Taky se připojuju - sháněl jsem už všude možně, ale nikde jsem nenašel jen na předek a nebudu platit za něco co nepotřebuju... Tak dej prosím info, když seženeš, dík. Citovat
čakom Odesláno 10. září 2007 Autor Odesláno 10. září 2007 Původně zaslal: VIP3R Taky se připojuju - sháněl jsem už všude možně, ale nikde jsem nenašel jen na předek a nebudu platit za něco co nepotřebuju... Tak dej prosím info, když seženeš, dík. Dám vám vědět. akorat mi to teď nějkak nevychází jejich otvírací doba se kryje s moji pracovní. Ale příští týden tam už konečně zajedu. Asi v pátek. Citovat
Blizzard Odesláno 10. září 2007 Odesláno 10. září 2007 já jsem si je nechal na 306 vytočit v pružinárně ve Škodě Chtěli po mě na chvíli na vyzkoušení původní pružinu- přinesl jsem jim včetně tlumiče, páč tam mají stahovák, cca zatížení auta. Chtěl jsem snížení o 40mm a na milimetr přesně se to o tolik taky (po namontovánína auto a sednutí) snížilo. Cena tušim byla 700/ks (i s barvou) a montáže zpět na tlumiče. Citovat
stalmik Odesláno 10. září 2007 Odesláno 10. září 2007 Připojuji se též.. Našel sem jenom sadu a zadek nepotřebuju... Citovat
stalmik Odesláno 10. září 2007 Odesláno 10. září 2007 Původně zaslal: Blizzard já jsem si je nechal na 306 vytočit v pružinárně ve Škodě Chtěli po mě na chvíli na vyzkoušení původní pružinu- přinesl jsem jim včetně tlumiče, páč tam mají stahovák, cca zatížení auta. Chtěl jsem snížení o 40mm a na milimetr přesně se to o tolik taky (po namontovánína auto a sednutí) snížilo. Cena tušim byla 700/ks (i s barvou) a montáže zpět na tlumiče. Co že k tomu tedy potřebuješ?? Za jak dlouho ti to udělali? Nechce se mi sundavat tlumiče a nejezdit s autem... Citovat
Blizzard Odesláno 10. září 2007 Odesláno 10. září 2007 Původně zaslal: stalmik Původně zaslal: Blizzard já jsem si je nechal na 306 vytočit v pružinárně ve Škodě Chtěli po mě na chvíli na vyzkoušení původní pružinu- přinesl jsem jim včetně tlumiče, páč tam mají stahovák, cca zatížení auta. Chtěl jsem snížení o 40mm a na milimetr přesně se to o tolik taky (po namontovánína auto a sednutí) snížilo. Cena tušim byla 700/ks (i s barvou) a montáže zpět na tlumiče. Co že k tomu tedy potřebuješ?? Za jak dlouho ti to udělali? Nechce se mi sundavat tlumiče a nejezdit s autem... Potřebuješ vedět +/- zatížení nápravy. Udělali to za asi 3 tejdny až měsíc. Teď nevim přesně, ale předem mě varovali že mají hodně práce a že to nebude hned. Tu pružinu z toho tlumiče stáhnou, změří si jí a zase ti jí tam dají zpět a vrátí. Citovat
stalmik Odesláno 10. září 2007 Odesláno 10. září 2007 Původně zaslal: Blizzard Původně zaslal: stalmik Původně zaslal: Blizzard já jsem si je nechal na 306 vytočit v pružinárně ve Škodě Chtěli po mě na chvíli na vyzkoušení původní pružinu- přinesl jsem jim včetně tlumiče, páč tam mají stahovák, cca zatížení auta. Chtěl jsem snížení o 40mm a na milimetr přesně se to o tolik taky (po namontovánína auto a sednutí) snížilo. Cena tušim byla 700/ks (i s barvou) a montáže zpět na tlumiče. Co že k tomu tedy potřebuješ?? Za jak dlouho ti to udělali? Nechce se mi sundavat tlumiče a nejezdit s autem... Potřebuješ vedět +/- zatížení nápravy. Udělali to za asi 3 tejdny až měsíc. Teď nevim přesně, ale předem mě varovali že mají hodně práce a že to nebude hned. Tu pružinu z toho tlumiče stáhnou, změří si jí a zase ti jí tam dají zpět a vrátí. No to jo ale nechce se mi to dvakrát kuchat... Nějaký nápad jak to vošéfovat jinak? Neválí se někomu doma pružina na 406 na muj motor?? Btw.: Něvíte někdo zatížení nápravy na muj motor?? [upravil dne 10.9.07 stalmik] Jinak ta cena je vynikající!!! [upravil dne 10.9.07 stalmik] Citovat
stalmik Odesláno 10. září 2007 Odesláno 10. září 2007 Teď sem si uvědomil, že to není taková prča udělat sport pružinu. Vždyť výška závitu dole a nahoře je jiná.. Počítá se s tim nebo udělají to takhle? Nebo jen prostě zkopírujou tu origo ale udělaj jí kratší?? Citovat
čakom Odesláno 4. říjen 2007 Autor Odesláno 4. říjen 2007 Už je mám týden a půl objednaný a zatím ještě nedošly... Citovat
Guest Scratch Odesláno 4. říjen 2007 Odesláno 4. říjen 2007 ty woe, na spoiler centru maji pruziny na mou 2,2 za 4500, tak to je masakr, na to kaslu Citovat
stalmik Odesláno 4. říjen 2007 Odesláno 4. říjen 2007 No taky bych rád ten předek dolů, ale za 4500Kč se mi do toho vážně nechce... Citovat
čakom Odesláno 4. říjen 2007 Autor Odesláno 4. říjen 2007 Tak jsem tam teď volal a řikal mi že se ta objednávka zdržela. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.