Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČLEN 6000??


Béďa

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Supersonic

Co co co co co je???? A co co co co co co třeba jááá:aut:aut:aut:aut??? Že by zase nic:D??

Adelka je vitez co se toho krasnyho cisla tyce.. a ty samozrejme vyhravas tu "poukazku" na nasi bilou cokoladu..:super takze GRATULACE!!

Ok, tak budu jen čekat echo minisrazu Vysočina:aut Teď jsem v Chotěboři celkem často, tak doufám, že to bude někde poblíž:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Ok, tak budu jen čekat echo minisrazu Vysočina:aut Teď jsem v Chotěboři celkem často, tak doufám, že to bude někde poblíž:D:D

Echo dostanes, jinak srazy se poradaji v Havl. Brode takze kousek od Chotebore..;) Co k nam jezdis delat, jestli to neni tajny??..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Supersonic

Ok, tak budu jen čekat echo minisrazu Vysočina:aut Teď jsem v Chotěboři celkem často, tak doufám, že to bude někde poblíž:D:D

Echo dostanes, jinak srazy se poradaji v Havl. Brode takze kousek od Chotebore..;) Co k nam jezdis delat, jestli to neni tajny??..:D

Od Vás pochází moje přítelkyně:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže oni to zase tak velký fixly nebyly ...

ID 5999 (NEONS) jsou naši (resp. máma) a 6000 je Adela. Určitě bude aktivní a myslim že i občas něco smysluplného napíše (hlavně ke srazům atp.) ...

Ad. příběh, jak vznikl NEON -> myslím, že je to takové veřejné tajemství a každý už to zná :roll, takže se k tomu raději nebudu vyjadřovat ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

aka: ne, to sem si fakt nemyslel.. nejsem jasnovedec jako nekdo;)

Supersonic: no vim treba ze Medved sem k nam a do Havl. Brodu obcas zavazi knizky takze i nejakej dodavatel by prichazel v uvahu.. ;) ale kdyz rikas ze v tom je zenska tak jo no..:D

Jen je mi divné, že jsem tě tam s tou 306kou nikde neviděl:myslim Býváš tam i o víkendech:aut??? A teď pro změnu otázka na tebe, kde tam zhruba přebýváš??? Pro názornost, třeba ulici nebo to vem s popisem od náměstí:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Jen je mi divné, že jsem tě tam s tou 306kou nikde neviděl:myslim Býváš tam i o víkendech:aut??? A teď pro změnu otázka na tebe, kde tam zhruba přebýváš??? Pro názornost, třeba ulici nebo to vem s popisem od náměstí:D:D:D:D

o vikendech moc zrovna nee.. ale tak jestli se pohybujes jen kolem namesti tak tam me moc asi neuvidis, namesti si jako jiny jedinci 20x za hodinu nedavam..:D:D a co se bydleni tyce, tak pokud jedes z Prahy pres Havl. Brod tak bydlim kousek od ty benzinky EuroOil..;) tak schvalne jak znas Chotebor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Supersonic

Jen je mi divné, že jsem tě tam s tou 306kou nikde neviděl:myslim Býváš tam i o víkendech:aut??? A teď pro změnu otázka na tebe, kde tam zhruba přebýváš??? Pro názornost, třeba ulici nebo to vem s popisem od náměstí:D:D:D:D

o vikendech moc zrovna nee.. ale tak jestli se pohybujes jen kolem namesti tak tam me moc asi neuvidis, namesti si jako jiny jedinci 20x za hodinu nedavam..:D:D a co se bydleni tyce, tak pokud jedes z Prahy pres Havl. Brod tak bydlim kousek od ty benzinky EuroOil..;) tak schvalne jak znas Chotebor :D

No pokud myslíme tu samou cestu, tak bydlíš někde blízko cvičáku pro psi a střelnice. Tak buď někde, jak je Zahradní ul. a nebo je ta nová zástavba přes silnici:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

No pokud myslíme tu samou cestu, tak bydlíš někde blízko cvičáku pro psi a střelnice. Tak buď někde, jak je Zahradní ul. a nebo je ta nová zástavba přes silnici:aut

hehe.. umi :D no ale je to na druhou sranu, bydlim na "chanove" :)

tak az budes v chote tak se ozvi, muzem pokecat..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Supersonic

No pokud myslíme tu samou cestu, tak bydlíš někde blízko cvičáku pro psi a střelnice. Tak buď někde, jak je Zahradní ul. a nebo je ta nová zástavba přes silnici:aut

hehe.. umi :D no ale je to na druhou sranu, bydlim na "chanove" :)

tak az budes v chote tak se ozvi, muzem pokecat..;)

Díky, pochvala od rodáka, to potěší:D Oká:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

aka: ne, to sem si fakt nemyslel.. nejsem jasnovedec jako nekdo;)

Supersonic: no vim treba ze Medved sem k nam a do Havl. Brodu obcas zavazi knizky takze i nejakej dodavatel by prichazel v uvahu.. ;) ale kdyz rikas ze v tom je zenska tak jo no..:D

pssssst ja taky nejsem jasnovidka :) a chotebor neznam ani trosku......treba nekdy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...